ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,7608
EURO
7,6590
IMKB
0.00
ALTIN
372,047
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara11/28 ºC
İstanbul16/27 ºC
İzmir17/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençlerimizin her daim yanında olacağız
19 Mayıs 2020 / 13:47
Cumhuriyetin bekçisi gençlerimizin her daim yanında olacağız.

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz’dan 19 Mayıs Mesajı 

Cumhuriyetin bekçisi gençlerimizin her daim yanında olacağız. 

Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Lütfü Yılmaz 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayarak “Cumhuriyetin bekçisi gençlerimizin her daim yanında olacağız.” dedi.

 Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basmasını gurur ve coşkuyla kutluyoruz. 101 yıl önce bugün Bandırma Vapuru, bir ulusun istikbalini Anadolu’ya taşımış, tarihimizin dönüm noktası olmuştur.

 101 yıl sonra bugün ise büyük ve zorlu mücadelenin ilk adımını simgeleyen 19 Mayıs, ülkemizin her köşesindeki gençlerimize emanettir. Cumhuriyetin sarsılmaz emanetçileri olan gençliğimiz; 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan bütün memlekete yayılan aynı inanç ve umutla, aydınlık yarınlarımızın teminatı olmaya devam edecektir.

 Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk gençliğine olan güvenini, kurduğu Cumhuriyeti emanet ederek göstermiş, gençliğin milletlerin gücü, inancı ve yarınları olduğunu vurgulamıştır.

 Gölbaşı Belediyespor Kulübü olarak gençlerimizin değerinin farkındayız. Bu inanç ve bilinçle onların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine sporla katkı sağlamak en temel görevimizdir. Zor günlerden geçiyoruz. Elbette bu günlerde geride kalacak, yine gençlerimizle birlikte bayrağımızı en yükseklere taşıyacağız. Türkiye’mizin yarınları, Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olan gençlerimizin daima yanında olacağız.

 Daha fazla gencimizin sporla tanışabilmesi ve sporcularımızın Cumhuriyetin emaneti olan al yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandırması için çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz.

 Bir kez daha başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; bu cennet vatan uğruna mücadele etmiş şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı gönülden kutluyorum.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ