ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,7608
EURO
7,6590
IMKB
0.00
ALTIN
372,047
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara11/28 ºC
İstanbul16/27 ºC
İzmir17/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Evde kal”
11 Nisan 2020 / 17:22
onbinlerce vatandaş kendini evine kapattı.

Gölbaşı Belediyesi koronavirüs salgınının önlenmesi için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Virüsün yayılımını ve can kaybını önlemek amacıyla bir çok önleyici tedbiri hayata geçiren Gölbaşı Belediyesi, bu dönemde zor bir görev üstlenen apartman görevlilerini unutmadı.

Koronavirüs salgınının Türkiye’de de görülmesinin ardından yayılmasını önlemek için yapılan “Evde kal” çağrısına uyan Gölbaşılı onbinlerce vatandaş kendini evine kapattı. Çalıştıkları apartmanların temizliğini yapan ve site sakinlerinin siparişlerini yerine getiren apartman görevlileri de risk grubu arasında yer alıyordu.

Gölbaşı Belediyesi de, risk grubunda bulunan ve işleri gereği dışarıda olan apartman görevlilerine maske ve eldiven dağıtımı yaptı. Gölbaşı Park Eymir Konutları’nda (TOKİ)  bulunan 20 sitedeki blok görevlilerine, Gölbaşı Belediyesi tarafından ücretsiz maske ve eldiven dağıtımı yapıldı.

Apartman görevlilerinin koronavirüs sürecinde zor bir görev üstlendiğine ve risk grubunda olduğuna dikkat çeken Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “ Virüse karşı bir çok tedbir alırken apartman görevlilerini de unutmadık. Risk grubunda bulunan apatman görevlilerimizi korumak için, görevlilere ücretsiz maske ve eldiven dağıtımı yaptık.” diye konuştu.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ