ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,7608
EURO
7,6590
IMKB
0.00
ALTIN
372,513
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara11/28 ºC
İstanbul16/27 ºC
İzmir17/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI
09 Nisan 2020 / 12:39
PARK VE BAHÇELERDE YILLIK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI

PARK VE BAHÇELERDE YILLIK BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMASI

Dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüse karşı her gün hız kesmeden dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiren Gölbaşı Belediyesi ekipleri,  diğer yandan sorumluluk sahası içindeki çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Gölbaşı Belediyesi tarafından parklarda bakım onarım çalışmalarının yanı sıra, mevsimsel budama çalışması da başlatıldı.

Gölbaşı’nı daha yeşil bir ilçe haline getirmek için çalışmalarını sürdüren Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, geride bıraktığımız kış mevsiminin ardından kurumuş ve kötü bir görüntü oluşturan ağaçların bakım ve budama çalışmalarına başladı.

Ekipler ağaçların budama işleminin yanında yıllık bakımları da gerçekleştirilirken, parklar da bakım onarım çalışması başlattı.

Koronavirüsle ilgili dezenfekte çalışmalarının yanı sıra belediye hizmetlerinin de aksatmadan yürütüldüğünü söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımızın bizlerden beklentileri var. Şartlarımız ne olursa olsun onların bu beklentilerini elbette cevapsız bırakamayız. Ekiplerimizin bir bölümü koronavirüse karşı gerçekleştirdiğimiz dezenfektasyon çalışmalarını sürdürürken, Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz de ilçemizin yeşil alanlarının bakımlarını yapıyor.” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ