ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara17/35 ºC
İstanbul23/29 ºC
İzmir23/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
13 Mart 2020 / 16:54
Gölbaşı Belediyesi korona virüse karşı okulları dezenfekte ediyor

Gölbaşı Belediyesi korona virüse karşı okulları dezenfekte ediyor 

Gölbaşı Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı ilçedeki okullarda dezenfekte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 Gölbaşı  Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı ilçedeki okullarda dezenfekte çalışmalarına başladı. Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, korona virüse karşı Gölbaşı İlçesinde yer alan tüm okullarda, ana sınıflarında, kreşlerde, Okul bahçelerini, sınıfları, koridorları, merdivenleri ve tuvaletleri, özel solüsyonlarla dezenfekte ediyor. Dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler, çalışma yaptıkları tüm alanları Sağlık Bakanlığı ve United States Environmental Protection Agency (EPA) onaylı ithal biyosidal ürünlerle detaylı olarak temizliyor.

"Korona virüsü ile ilgili hijyen çalışmamızı sürdüreceğiz"

Dünya genelinde etkili olan salgın hastalık riskine karşı önlemlerini arttırdıklarını belirten yetkililer, Sağlık Bakanlığı ve EPA onaylı ithal biyosidal ürünlerle Gölbaşı  İlçesinde yer alan talepte bulunan tüm okullarda,dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti.                       "Okullarda eğitim gören çocuklarımızın sağlığı bizim için önemli. okullarda dezenfeksiyon çalışmalarını yürütüyoruz. Budan sonra da Gölbaşı Belediyesi olarak korona virüs ile ilgili hijyen çalışmamızı sürdüreceğiz" diyen yetkililer, vatandaşları bu dönemde ortaya çıkabilecek olan fırsatçılara pirim vermemeleri konusunda da uyardı. Yetkililer, kişisel hijyenin önemine bir kez daha dikkat çekti.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ