ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8590
EURO
7,7692
IMKB
0.00
ALTIN
399,057
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/31 ºC
İstanbul19/24 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PROTOKOLÜ İMZALANDI
12 Mart 2020 / 13:20
32 DERSLİKLİ OKULUN PROTOKOLÜ İMZALANDI

GÖLBAŞI’NA YAPILACAK 32 DERSLİKLİ OKULUN PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’ın katılımları ile, Gölbaşı Belediyesi ve hayırsever iş adamı MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ümit Altuntaş tarafından Gölbaşı’na 32 derslikli İlköğretim okulu kazandırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Gölbaşı  Belediyesi ile hayırsever Ümit Altuntaş tarafından Gölbaşı’na kazandırılacak okulun yapımına ilişkin protokol imzalandı. Gölbaşı Belediyesi’nde gerçekleştirilen protokol töreninde konuşan Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar  Bilgihan, hayırseverlerin  devlete ve millete yardımcı olmak anlamında ellerinde olan imkanları her vesileyle seferber ettiğini belirterek, “Ümit Altuntaş adlı hayırsever vatandaşımız ilçemize bir okul yaptırmak üzere müracaatta bulundu. Biz de taleplerini uygun bulduk. Gölbaşı Belediyemiz de gereken desteği  sağlayacak ve çocuklarımızın daha konforlu ve daha ilimsel verilere uygun eğitim öğretim yapmalarına zemin hazırlamış olacak. İlçemize güzel bir eser kazandırmış olacağız. Gölbaşı Belediye Başkanımıza ve hayırseverimiz Ümit Altuntaş’a teşekkür ediyorum” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de; ‘Gölbaşı Belediyesi olarak eğitime verdikleri desteğin bundan sonra da devam edecek. Gölbaşı’na kazandırılacak okulun ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.Hayırsever Ümit Altuntaş’a teşekkür ederim.’ ifadelerinde bulundu.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ