ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara17/35 ºC
İstanbul23/29 ºC
İzmir23/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
korona virüs tehdidine karşı dezenfekte ediliyor
11 Mart 2020 / 14:06
Okullar ve Kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte ediliyor
Okullar ve Kamu kuruluşları korona virüs tehdidine karşı dezenfekte ediliyor

 Gölbaşı Belediyesi kovid-19'a (Korana) virüsüne karşı ilçedeki tüm okul ve kamu kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarına başladı. Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri kamu kuruluşlarında okul ile kreşlerin bahçe ve girişten başlayarak, sınıflar, koridorlar, merdivenler, tuvaletler özel solüsyonlar ile dezenfekte ediyor.

Gölbaşı Belediyesi kovid-19'a (Korana) virüsüne karşı ilçedeki tüm okul ve kamu kuruluşlarında dezenfekte çalışmalarına başladı. Gölbaşı Belediyesi ekipleri kamu kuruluşları ve okullarda  bahçe girişlerinden başlayarak, sınıflar, koridorlar, merdivenler, tuvaletler özel solüsyonlarla temizliyor. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek yaptığı açıklamada; ‘ Tüm Dünyayı tehdit eden Korana virüsüne karşı tüm dünya tahakkuka geçti. Bizde Gölbaşı Belediyesi olarak önlemlerimizi aldık.  Gölbaşı Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşlarında korana virüsüne karşı dezenfekte mücadelemizi veriyoruz. Kamuda çalışan vatandaşlarımızın ve özellikle de okullarda eğitim gören çocuklarımızın sağlığı bizim için önemli. Bu virüse karşı Gölbaşı Belediyesi olarak korana virüsü ile ilgili hijyen çalışmamızı başlatmış bulunmaktayız.

 Görüntü İçeriği

  • Temizlik Personeli Dezenfekte Çalışması
  • Temizlik Çalışmasından Genel ve Detay görüntüler
  • Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in açıklaması
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ