ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2135
EURO
6,8397
IMKB
0.00
ALTIN
325,004
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara4/11 ºC
İstanbul6/12 ºC
İzmir6/16 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MANEVİYATI YÜKSEK BİR GEZİ
17 Aralık 2019 / 12:23
ŞEB-İ ARUS ETKİNLİKLERİNE KATILMALARI İÇİN KONYA'YA UĞURLADI.

GÖLBAŞI BELEDİYESİ BU YIL "VEFA VAKTİ" TEMASIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN HZ. MEVLANA'NIN 746. VUSLAT YIL DÖNÜMÜ ULUSLARARASI ANMA TÖRENLERİ İÇİN İLÇEDEKİ KADINLARI KONYA’YA GÖNDERDİ.

 -GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK  İLÇEDEKİ KADINLARI  HZ. MEVLANA’NIN 746. VUSLAT YIL DÖNÜMÜNDE ŞEB-İ ARUS ETKİNLİKLERİNE KATILMALARI İÇİN KONYA'YA UĞURLADI.

 Gölbaşı Belediyesi, Türk-İslam mutasavvıfı, şair ve düşünürü Hz. Mevlana’nın 746. Vuslat Yıl Dönümünde kadınları  Şeb-i Arus etkinlikleri kapsamında Konya’ya gönderdi.  Kadınların Konya’ya gidişi nedeniyle belediye binası önünde düzenlenen uğurlama törenine, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek eşi Yeşim Şimşek ile birlikte katıldı.

 -MANEVİYATI YÜKSEK BİR GEZİ

 Rehberleri eşliğinde bir araya toplanan kadınların oldukça heyecanlı oldukları dikkat çekti. Uğurlama öncesinde kısa bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ilçedeki kadınları  Mevlana’nın diyarı Konya’ya uğurlamanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydederken, “Sizler hem Konya’yı gezeceksiniz, hem de Şeb-i Arus etkinliklerine katılacaksınız. Güzel ve maneviyatı yüksek bir gezi olacağına inanıyorum.” derken, kadınlara  hayırlı yolculuklar diledikten sonra konuşmasını tamamladı.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ