ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8590
EURO
7,7692
IMKB
0.00
ALTIN
399,057
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/31 ºC
İstanbul19/24 ºC
İzmir20/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TAM DESTEK
10 Aralık 2019 / 12:26
2. EL KIYAFETLER TEMİZLENİYOR, ÜTÜLENİYOR...

Gölbaşı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren Paylaşım Noktası ilçede ikamet eden ihtiyaç sahiplerini soğuk kış günlerinde yalnız bırakmıyor.

 Giyim ve eşya alanında çeşitli giysi ve malzemeler mağazada sergilenerek, ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırılıyor. Mağazaya gelen kişiler belirli bir sınır dahilinde kayıt sistemi ile kendilerine uygun olan giysi ve gereçleri temin edebiliyor.

 İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TAM DESTEK

 Gölbaşı Belediyesi Paylaşım Noktası, ihtiyaç sahibi ailelere destek vermeye devam ediyor. Paylaşım Noktası, her yaşta ihtiyaç sahibinin giyim ihtiyacını karşılamakla birlikte, çeşitli ev eşyaları ve beyaz eşya taleplerini de gideriyor.

 Paylaşım Noktası’nda ihtiyaç sahipleri için  günlük giyilen pantolon, ayakkabı, kazak, ceket, manto, mont gibi giysilerin yanı sıra; nişanlık, gelinlik, damatlık ve sünnet kıyafetleri de bulunuyor. Bu kıyafetlerin bazıları kullanılmış olurken bazıları da hiç kullanılmamış sıfır kıyafetler olabiliyor.

 2. EL KIYAFETLER TEMİZLENİYOR, ÜTÜLENİYOR...

 Hayırsever vatandaşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Paylaşım Noktası’na  verilen kullanılmış kıyafetler burada görevliler tarafından temizleniyor, ütüleniyor ve raflardaki yerlerini alıyor.

 ‘İHTİYACIN YOKSA ATMA, PAYLAŞ’

 Öte yandan, Paylaşım Noktası tarafından başlatılan "İhtiyacın yoksa atma, paylaş" sloganıyla düzenlenen kampanya hayırsever vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Kampanya dahilinde vatandaşlar, kullanılabilecek durumda olan çeşitli giyim ve ev eşyalarını Paylaşım Noktası’na  veriyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ