ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeniden ilçe başkanlığına talibim
06 Aralık 2019 / 14:18
MOGAN TEMİZLENECEK-HASTANE 1-2 AY İÇERİSİNDE HAZIR OLACAK

Yeniden ilçe başkanlığına talibim

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan sabah kahvaltısında yerel basın ile bir araya geldi. Akceylan yeni dönemde yeniden aday olacağını açıkladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan 7. Olağan İlçe Kongresi öncesi basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelirken, kongre öncesi bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Akceylan, Ak Parti  Gölbaşı İlçe Kongresi’nin 1 Şubat 2020 günü yapılacağını söylerken ,Pazar günü de delege seçimlerinin yapılacağını ifade etti.

 Gölbaşı’nda Ak Parti’nin üye sayısının 20 bin olduğunu belirten Akceylan tüm üyelerin delege seçimlerinde oy kullanacağını ifade etti.

KENDİ ADAYIMIZMIŞ GİBİ ÇALIŞTIK

Yerel seçim sürecine de değinen Akceylan “İttifak kapsamında Gölbaşı MHP’ye bırakıldı. O dönem motivasyon olarak zordu ama biz teşkilat olarak resmini büyüğüne baktık. Biz sorgulama yapmadan kendi adayımızmış gibi çalıştık. Diğer yerel seçimlerde ve genel seçimlerde nasıl çalıştıysak öyle çalıştık. 10 seçim bürosu açtık. Her seçim bürosunun açılışı miting havasında gerçekleşti. Cumhurbaşkanımızın da katıldığı miting Gölbaşı tarihinin en kalabalık mitingi oldu. Ve çok güzel bir oy oranı ile yerelde ittifak olarak seçimi kazandık.” dedi.

 -MOGAN TEMİZLENECEK-HASTANE 1-2 AY İÇERİSİNDE HAZIR OLACAK-MOGAN GÖLÜ REKREASYON PROJESİ 2021’DE BİTECEK

Akceylan Gölbaşı na yapılan büyük projelerden de bahsederek ; Gölbaşı’nda hükümetimiz büyükşehirimiz ve geçmişteki Ak Parti iktidarındaki yerel yönetim bir çok hizmetler yaptı. 250 kişilik Hastane1-2 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak. Mogan gölü’nün temizliğinin yüzde  70’i bitmiş durumda. Diğer geri kalan kısmı da önümüzde ki günlerde inşallah temizlenerek Mogan tamamen temizlenecek. Mogan Gölü kenarındaki rekreasyon projesinin ihalesi yapıldı. İnşallah 2021 yılında başlayıp aynı yıl içerisinde bu proje de bitmiş olacak.” Dedi

-KONYA YOLU 7-8 AYA BİTECEK

Bakan Kurum’un açıkladığı yeşil kuşak projesine Gölbaşı’nın da dahil olduğunu söyleyen Akceylan Millet Bahçesi’nin de Gölbaşı’nda olduğunu hatırlattı. Konya Yolu’nun yüzde 65’lik kısmının bittiğini ifade eden Akceylan “ 7-8 ay içerisinde Konya Yolu’nun büyük bir kısmı bitmiş olacak ve yollar açılacak.” Şeklinde konuştu.

-İTTİFAKLA İLGİLİ SIKINTIMIZ YOK -BELEDİYE BAŞKANI’YLA UYUMLU ÇALIŞIYORUZ

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’le uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ve herhangi bir sorunun bulunmadığına özellikle dikkat çeken Selim Akceylan “Biz Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek’in olumlu yaptığı her işte sonuna kadar destekleyeceğiz. İlerleyen zamanlarda belediyemiz güzel ve olumlu işler yapacaktır. İttifakla ilgili hiç bir sıkıntımız yok. Belediye Başkanımızla sürekli istişare içerisindeyiz. ” dedi.

 

İttifakla ilgili sorunlar olduğuna yönelik iddialara da yanıt veren Akceylan “Ak Parti’de MHP’de çok geniş bir kadroya sahip. Her siyasi partide eleştirenler ve farklı düşünenler olabilir. Ama biz resmin büyüğüne bakıyoruz. Her iki siyasi partinin de amacı birlik ve beraberlikten yana.” Dedi.

YENİDEN BU GÖREVE TALİBİM

Yerel gazetecilerin  ‘Yeniden aday olacak mısınız?” sorusuna da yanıt veren Akceylan “Bu göreve yeniden talibim. Biz 2005’ten beri Ak Parti’de görev alıyoruz. Kimi zaman bayrak astık, kimi zaman sahadaydık. Biz bu işin hep mutfağında olduk. Her zaman sahadaydık. Birlik beraberlik içerisinde her arkadaşımız aday olabilir.” diye konuştu.

2023’ e kadar seçim yok

Akceylan ; Hedefi insan olan, kaynağı insan olan, amacı insan olan ve insanın merkeze alan bir siyasi partidir AK Parti” ifadelerini kullanan Akceylan; “Bizlerde Gölbaşı İlçe Başkanlığı olarak siyasi hareketimizi yönlendirmeye çalışıyoruz. Göreve geldikten sonra 24 Haziran seçimlerini oluşturduğumuz kadro ile birlikte geçirdik. Bu seçim bir önce ki dönem seçimlerine göre çok farklılıklar içeriyordu. Türkiye tarihinde bir ilk olarak ittifaklar süreci başladı. Bizler de MHP ile Cumhur İttifakı olarak seçime girdik. Onca seçime rağmen AK Parti millet desteğini kaybetti. 2023 yılına kadar seçimsiz bir dönem geçireceğiz. Bu süre içinde de Cumhurbaşkanımız ve yerel yönetimler iş üretme, istihdam üretme, proje üretme, alt yapı hazırlama gibi güzel bir zaman aralığı.dedi

AK PARTİ KAN KAYBETTİ ALGISI YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR

Ak Parti üye kaybettiği şeklindeki iddiaların yalan olduğunu söyleyen Akceylan”Ak Parti’nin üye sayısı Gölbaşı’nda 22 bindi. Bu sayı mükerrerlik, ölüm, bazı üyelerimizin memur olmaları nedeniyle 20 bine düştü. Bunun üzerinde Ak Parti kan kaybediyor algısı yaratılmaya çalışılıyor. Hatta kendisini üye zanneden bir çok partilimizin üyelikleri silinmiş. Biz bunları tespit edip üye sayımızı çoğaltacağız.” Şeklinde konuştu.

SOSYAL YARDIM ALANLARA, İŞÇİLERE PARTİMİZE ÜYE OLUN BASKISI VAR

Büyükşehir Belediyesi’nin farklı bir partide olması sebebiyle sosyal yardım alan vatandaşlara ve, işçilere  Ak Parti’den istifa et baskısının doğru olduğunu söyleyen Akceylan “Ne yazık ki bu iddialar doğru. Biz bugüne kadar geçmiş dönemlerde sosyal yardım için gelen vatandaşlara partinizden istifa edin bize üye olun demedik. Ve bunu demekten de ar ederiz. Ama ne yazık ki Karagedik, Gerder, Örencik ve bir çok mahallede böyle bir baskı yapıldı. Bize onlarca insan geliyor. Biz onları dinlerken hangi partilisin diye sormuyoruz. Mağduriyetlerden fayda çıkarmıyoruz.” Dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ