ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8533
EURO
7,7488
IMKB
0.00
ALTIN
393,544
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara20/36 ºC
İstanbul22/31 ºC
İzmir23/32 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÜCRETSİZ DİŞ TEDAVİSİ
02 Aralık 2019 / 12:01
“ÖNCE SAĞLIK DİYORUZ”

Gölbaşı Belediyesi Diş Kliniğine yeni diş ünitinin alınması sonrası diş tedavileri hız kazandı.

 İnsan odaklı hizmet anlayışı ile Gölbaşı halkına hizmet veren Gölbaşı Belediyesi, sağlık alanında da tüm ilçeye  hizmet vermeye devam ediyor. Bu doğrultuda artan hasta sayısı göz önünde bulundurularak Gölbaşı Belediyesi Diş Kliniğine yeni diş üniti kazandırıldı.

 ÜCRETSİZ DİŞ TEDAVİSİ

 Gölbaşı Belediyesi’nin ücretsiz olarak verdiği ağız ve diş sağlığı hizmeti ilçe halkından büyük ilgi görürken, belediyenin  diş kliniğine müracaat eden hastalar, diş taşı temizliği, dolgu, diş çekimi, florlama gibi birinci basamak sağlık hizmeti alabiliyor. İleri derecede tedavi görmesi gereken hastalar ise tam teşekküllü hastanelere yönlendiriliyor. Klinikte, çocukların diş sağlığının korunması için erken yaşta yapılması gereken florlama işlemi de yapılıyor.

 Klinikte görev yapan  diş hekimi, Gölbaşılılara öncelikli olarak ağız ve diş sağlığını korumanın önemi hakkında bilgilendirme yapıyor. Kliniğe başvuran hastalar, genel muayeneden geçirilerek diş fırçalama, ağız diş sağlığının korunması ve yapılması gerekenler konusunda detaylı bilgi veriliyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ