ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8105
EURO
7,5716
IMKB
0.00
ALTIN
380,823
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/18 ºC
İstanbul13/21 ºC
İzmir12/23 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN
25 Kasım 2019 / 14:41
“GÖLBAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN”

GÖLBAŞI BELEDİYESİ’NİN EYMİR MAHALLESİ KÖYCEĞİZ GÖLÜ CADDESİ’NDE KURDUĞU SEMT PAZARI VATANDAŞLARI VE PAZAR ESNAFINI MEMNUN ETTİ.

Eymir mahallesi Köyceğiz Gölü üzerinde kurulan Semt Pazarı, hem vatandaşlardan hem de pazar esnafı tarafından beğeni topladı. Eymir Mahallesi'nde vatandaşların pazar ihtiyacını gidermek amacıyla kurulan Semt Pazarı hizmete açıldı.

YENİ SEMT PAZARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçen Gölbaşı Belediyesi’nin kurulmasına karar verdiği Eymir Mahallesi Semt Pazarı’nda, pazarcı esnafı tezgahlarını açtı.Binlerce vatandaşın ve pazarcı esnafının faydalandığı  Eymir Mahallesi Semt Pazarı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

 VATANDAŞ DA ESNAF DA MEMNUN

 Vatandaşlar kurulan semt pazarında gönül rahatlığıyla alışverişlerini yaparlarken kurulan semt pazarı nedeniyle Gölbaşı Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Yeni kurulan semt pazarında işlerinin ve ilginin yoğun olduğunu söyleyen pazar esnafları ise durumdan memnun olduklarını söyledi.

 “GÖLBAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN”

 Eymir mahallesinde vatandaşların uzun süredir bir Semt pazarı talebi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için ön planda. Semt pazarıyla ilgili o bölgede yaşayan vatandaşlarımızın bir istekleri vardı. Biz de halkımızdan gelen bu talebi yerine getirdik. Eymir Mahallesi semt pazarımız her hafta Pazar günleri Köyceğiz gölü caddesinde kurulmaya devam edecektir. Gölbaşımıza hayırlı olsun.” dedi.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ