ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8585
EURO
7,7875
IMKB
0.00
ALTIN
397,411
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara17/32 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir19/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ YER ÇİÇEK AÇAR
15 Kasım 2019 / 16:45
Belediyemizin sosyal belediyecilik anlamında bir çok hizmeti var.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek, muhtar eşleriyle bir araya geldi.

Belediye tesislerinde düzenlenen yemeğe mahalle muhtarlarının eşlerinin yanı sıra, Başkan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek de katıldı. Toplantıda muhtar eşlerinin ilçeye bakış açılarının yanı sıra yaşadıkları mahallelerin beklentileri de dinlendi.

2.20191115164751..jpg 

KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ YER ÇİÇEK AÇAR

 Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Şimşek’in eşi Yeşim Şimşek “Muhtar eşleri ile bir arada olmaktan çok mutluyuz. İlçemizde yaşayan kadınlarımız çok güzel işlere imza atmakta ve Gölbaşı’nın gelişimine yön veriyor. Kadın elinin değdiği her yer çiçek açar.”  dedi.

 Muhtar eşlerine Gölbaşı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamalarından da bahseden Yeşim Şimşek “Belediyemizin sosyal belediyecilik anlamında bir çok hizmeti var. Hoşgeldin Bebek, Evde Bakım Hizmeti, Paylaşım Noktası, Hilal Kart Engelliler Birimi gibi insana dokunan bir çok hizmetten mahallenizde yaşayan insanların faydalanmasını istiyoruz. Bu nedenle sizlerin de bir kadın olarak desteğinize ihtiyacımız var.” diye konuştu.

 Muhtar eşlerinden yaşadıkları yerlerde belediyenin  bu hizmetlerinden faydalanacak vatandaşları haberdar etmesi ve belediye ile iletişime geçmeleri için destek isteyen Yeşim Şimşek, katılımları ve ilgileri nedeniyle muhtar eşlerine teşekkür etti.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ