ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÜCRETSİZ BAKIM HİZMETİ
05 Kasım 2019 / 12:26
İNSANA DOKUNAN HİZMETLER

Gölbaşı Belediyesi, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren 'Evde Hasta Bakım Hizmetleri Birimi' 54 mahallede Gölbaşılıların yardımına koşuyor. Gölbaşı Belediyesi’nin sağlık hizmetlerinden yararlanan vatandaşların ise yüzleri gülüyor.

 Gölbaşı Belediyesi’nin hizmete sunduğu Evde Bakım Hizmetleri'nden, 6 ay içerisinde  345 kişi yararlandı.

 Gölbaşı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından verilen Evde Bakım Hizmetleri’nde pansuman, enjeksiyon, tansiyon ölçümü, şeker ölçümü gibi birinci basamak sağlık hizmetleri ücretsiz olarak veriliyor.

Gerek görüldüğü taktirde doktor muayenesi sonucu hasta, sağlık ekipleri gözetiminde en yakın hastaneye nakil ediliyor.

 ÜCRETSİZ BAKIM HİZMETİ

 Yetkililer Evde Bakım Hizmeti’nden yaş sınırı olmaksızın tüm vatandaşlar yararlanabileceğini ifade ederken, bu hizmetlerin hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde verildiğini kaydetti. Evde Bakım sağlık hizmetinden yararlanmak isteyenler  (0 312) 485 54 30 numaralı telefondan başvuru yapabiliyorlar.

 İNSANA DOKUNAN HİZMETLER

 Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra insana doğrudan dokunan hizmetlerin de önemli olduğunu söylerken, Evde Bakım Hizmeti için  başvuruda bulunan tüm Gölbaşılılara eşit bir şekilde hizmet verildiğini söyledi.

 Belediyenin imkânlarının ve kapılarının her zaman vatandaşlara açık olduğunu söyleyen Başkan Şimşek “Evde Bakım hizmetlerimiz ücretsiz. Tüm halkımızın mutlu ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını yaşam sürmesi için çalışıyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ