ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,6448
EURO
7,2310
IMKB
0.00
ALTIN
342,456
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara3/16 ºC
İstanbul6/11 ºC
İzmir6/15 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“VATANDAŞA HİZMET ETMEKTEN YORULMUYORUZ”
27 Ekim 2019 / 16:01
SORUNLAR YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

-BAŞKAN ŞİMŞEK:  “VATANDAŞLARIMIZLA, MUHTARLARIMIZLA VE DİĞER KAMU YÖNETİCİLERİYLE EL ELE VERİP İLÇEMİZE DAHA ÇOK HİZMET GETİRECEĞİZ VE SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ .”

 Gölbaşı’nda Karşıyaka ve Gaziosmanpaşa mahallelerinin sorunlarının ve mahalle sakinlerinin taleplerinin dinlenmesi amacıyla hak toplantısı düzenlendi. Toplantıda güvenlik,yerel yönetim, ekonomik ve sosyal politikalar ile ilgili vatandaşların istek ve ihtiyaçları dinlendi.

 Toplantıya Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gaziosmanpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tosun, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Satılmış Deveci, kurum amirleri, belediye birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

 SORUNLAR YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

Toplantıda konuşan Kaymakam Bilgihan, bu tür mahalle toplantılarında vatandaşların sorunlarının ele alındığını ifade ederken, vatandaştan gelen sorunların takiplerinin birim müdürleri tarafından takip edildiğini söyledi.

 “VATANDAŞA HİZMET ETMEKTEN YORULMUYORUZ”

 Başkan Şimşek de vatandaşa hizmet etmekten sıkılmadıklarını ve yorulmadıklarını söylerken,  “ Vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla ve diğer kamu yöneticileriyle el ele verip ilçemize daha çok hizmet getireceğiz ve sorunları çözeceğiz.” dedi.

 SEMT PAZARLARININ GÜNLERİ DEĞİŞİYOR

 Yerel yönetimlerle ilgili kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Başkan Şimşek  Haymana Yolu’nda yaşanan yoğunluk nedeniyle semt pazarlarının günlerinin değiştirileceğini söylerken,  alınan bu kararın belediye meclisinde oy birliğiyle alındığının da altını çizdi.

BELEDİYE YAPIYOR, BAŞKASI BOZUYOR

 Bozulan kaldırımların Gölbaşı Belediyesi tarafından sürekli yenilendiğini söyleyen Başkan Şimşek, yenilenen kaldırımların başka kurumların alt yapı çalışmaları nedeniyle tahribata uğradığını da sözlerine ekledi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ