ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,950
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/31 ºC
İstanbul20/26 ºC
İzmir20/34 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP ilçe de neler oluyor…!
25 Ekim 2019 / 12:23
son günlerde konuşulanlar araba kurşunlama noktasına kadar geldi.

 

 MHP ilçe de neler oluyor…!

Gölbaşı MHP ilçe başkanı hakkında  son  günlerde  konuşulanlar   araba kurşunlama noktasına kadar geldi.

MHP ilçe başkanı Serdar Tekin in bazı MHP li isimleri partiden atılmasına tepkiler   o kadar  büyüdü ki , olaylar araba kurşunlamaya kadar gitti.

6.20191025123042..jpg

Serdar Tekin Arabamı Kurşunlattı…!

Gece yarısı arabası kurşunlanan Harun Aslanoğlu, sosyal medyadan hakkında paylaşımlarda bulunduğu MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin’den şüphelendiği gerekçesi ile şikâyetçi oldu.  Evinin önünde gece yarısı arabası kurşunlanan Aslanoğlu, Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikâyette bulundu ve ifade verdi. İfadesinde; "Facebook üzerinden Serdar Tekin hakkında başında bulunduğu görevden dolayı paylaşımlar yapmaktayım. Bu paylaşımları yaklaşık 6 aydır sürekli yapmaktayım. Bu şahıs görevden ayrılana kadar da paylaşımlar yapmaya devam edeceğim. Serdar Tekin beni hedef haline getirmiş olabilir. Adım kadar eminim ki bu olayı Serdar Tekin yapmıştır veya yaptırmıştır.

 Husumetli olduğum başka kimse yoktur. Aracıma zarar veren ve silahla beni tehdit eden şahıs veya şahıslardan ve Serdar Tekin isimli şahıstan can güvenliğim olmadığı için davacı ve şikâyetçiyim." dedi.  Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği ifade tutanağını Facebook’tan paylaşan Aslanoğlu “Ben Ölüm’den korkmayan ADAM’ım, Fetö’cülerden asla korkmammmm...!!!” diyerek yeni bir paylaşımda bulundu. Olayla ilgili Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından inceleme başlatıldığı MOBESE kamera kayıtlarının incelendiği gelen bilgiler arasında.

İlçe Başkanı Serdar Tekin sessizliğini  korumaya devam ediyor

MHP teşkilatından atılan MHP liler hakkında hiçbir açıklama yapma gereği duymayan Tekin, son olaylar hakkından adeta sessizliğe büründü.

Öte yandan konu hakkında bilgisine başvurmak istediğimiz MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin telefonlarımıza cevap vermedi, haber cevap hakkını kullanmadı. MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin’in kendisi hakkında yapılan suç duyurusu ile ilgili Gölbaşı Cumhuriyet Savcılığı’na ifade vereceği öğrenildi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ