ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mogan gölü Çevre Çalışması Başlayacak
19 Ekim 2019 / 13:57
Kayıkçılara yer verilecek

Mogan gölü Çevre Çalışması  Başlayacak

Gölbaşı İl hemşeri dernekleri sabah kahvaltısında bir araya gelerek “BARIŞ PINARI HAFEKATI” yanında olduğunu açıkladılar. Sabah kahvaltısında bir araya gelen İl hemşeri dernekleri proğramına Gölbaşı Belediye başkanı Ramazan Şimşek de katıldı.

Başkan Şimşek “BARIŞ PINARI HAFEKATI”  na sonuna kadar yanındayız diyerek, Belediye  çalışmaları hakkında bilgilerde verdi.

Gölün etrafı yeniden yapılacak

Başkan Şimşek Mogan gölünün  çevre düzenlemesinin ihalesi bu gün yarın yapılacak dedi. Şimşek “ Mogan gölü  çevresi Vilayetler evine kadar yeniden projelendirildi. Çok güzel bir proje ve tasarım oldu. Birkaç gün içerisinde ihalesi yapılacak

Kış gelmeden çalışmalar başlayacak

İhale aşamasının ardından kış gelmeden çalışmalar başlayacak. Göl çevresinde bulunan  düzensiz olarak çalışan çay ocaklarını kaldırdık.  Yeniden yapılacak düzenleme için çalışma sahasını hazır hale getirdik. Çevre düzenlemesi bittiğinde Gölbaşı halkı gerçekten nefes alacağı bir yer olacaktır.

Kayıkçılara yer verilecek

Göl kenarında çalışan kayıkçılara yeni çalışmanın içinde yer verilecek. Fakat sadece kayık kiralama işi yapacaklar. Ayrıca ,Kayıkçılar kooperatifine üye olanalar bu haktan yaralanacak. Her gelen kayıkçılık yaparak halkımızı rahatsız etmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ