ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8105
EURO
7,5716
IMKB
0.00
ALTIN
380,952
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/18 ºC
İstanbul13/21 ºC
İzmir12/23 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZLE”
14 Ekim 2019 / 15:22
DÖRT BİR YANINI AY YILDIZLI TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATTI.

-GÖLBAŞI BELEDİYESİ İLÇENİN DÖRT BİR YANINI AY YILDIZLI TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATTI.

-BAŞKAN ŞİMŞEK: “UĞRUNA BEDELLER ÖDENEN, ŞEHİTLER VERİLEN AY YILDIZLI TÜRK BAYRAĞIMIZI İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA DALGALANDIRIYOR OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.” DEDİ.

 Türk ordusu, ülkenin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve Suriye'nin kuzeyinde güvenli bölge oluşturmak için, Barış Pınarı Harekatını başlattı.

 Harekatın başlamasıyla birlikte yurdun dört bir yanından da Türk askerine destek yağdı. Türk ordusunun Suriye’de başlattığı “Barış Pınarı Harekatı’na” destek veren Gölbaşı Belediyesi de , ilçenin sokak ve caddelerini bayraklarla donatırken, belediye hizmet binası ve kültür merkezlerine Türk bayrakları astı.

 “DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZLE”

 Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe destek olmak için, ilçenin dört bir yanına Türk bayrakları astıklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek , " Uğruna bedeller ödenen, şehitler verilen ay yıldızlı Türk bayrağımızı ilçenin dört bir yanında dalgalandırıyor olmaktan gurur duyuyoruz. Yurdumuzun güvenliği, halkımızın huzuru, bölgemizdeki barışın devamı için başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na katılan kahraman askerlerimizin her birine ve harekata destek veren tüm unsurlarımıza muvaffakiyetler diliyorum. Kalbimiz ve dualarımız Mehmetçiklerimizle.” diye konuştu. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ