ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KENDİ ÇİÇEKLERİMİZİ ÜRETİYORUZ
11 Ekim 2019 / 15:03
CADDELERDE GÖRSEL ŞÖLEN

-GÖLBAŞI BELEDİYESİ KENDİ SERALARINDA ÜRETTİĞİ MEVSİMLİK BİTKİLERLE İLÇENİN DÖRT BİR YANINI RENGARENK ÇİÇEKLERLE BULUŞTURUYOR.

 -BAŞKAN ŞİMŞEK: “GÖLBAŞI BELEDİYESİ OLARAK DOĞASI, YEŞİL ALANLARI, ÇEVRE DÜZENLEMELERİ VE PEYZAJ DEĞERLERİ İLE İNSANLARIN YAŞAMAKTAN MUTLU OLDUĞU BİR İLÇE OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ HER ALANDA DEVAM EDECEKTİR”. DEDİ.

 - GÖLBAŞI BELEDİYESİ,KENDİ SERALARINDA ÜRETTİĞİ  ÇİÇEKLERLE, CADDELERDE  GÖRSEL ŞÖLEN SUNMAYI SÜRDÜRÜYOR.

 Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde bulunan üretim seralarında  soğuk hava şartlarına uygun mevsimlik çiçek üretimi yapan Gölbaşı Belediyesi, üretim yapılan çiçeklerle caddelerde  görsel şölen sunmayı sürdürüyor.

CADDELERDE GÖRSEL ŞÖLEN

 Cadde, park ve peyzaj alanlarını mevsimlik çiçeklerle renklendiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü, orta refüjleri  kış ayları için üretilen 2 bin adet kasımpatı çiçeğiyle renklendirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince, kış şartlarına uygun kasımpatı çiçekleri Şehit Selami Atabey ve Cumhuriyet caddesine dikildi.  Yapılan çalışmalarla birlikte caddelerde estetik bir görüntü sağlandı.

 KENDİ ÇİÇEKLERİMİZİ ÜRETİYORUZ

 Seralarda yetiştirilen çiçeklerle Gölbaşı’nın her mevsim rengarenk olmasını sağladıklarını ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Seralarımızda üretilen çiçeklerle peyzaj için gerekli olan çiçek teminini kendimiz sağlıyoruz. Gölbaşı Belediyesi olarak doğası, yeşil alanları, çevre düzenlemeleri ve peyzaj değerleri ile insanların yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe oluşturmak için çalışmalarımız her alanda devam edecektir.” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ