ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALT YAPI ÇALIŞMALARININ ÖNÜ AÇILIYOR
26 Eylül 2019 / 15:48
TİTİZLİKLE DEVAM EDECEK

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ilçede yapımı devam eden yol açma çalışmalarını yerinde inceledi.

 Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin imar yolu açma çalışmalarının yapıldığı alanda  incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi alan Başkan Şimşek, yol açma çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması talimatını verdi. 

Gölbaşıların daha kolay ulaşım sağlamaları için yol açma çalışmalarını artıran Gölbaşı Belediyesi yetki alanı içerisindeki imar yollarının açılması için ekiplerini seferber etti.

 BAŞKAN ŞİMŞEK’TEN YOL DENETİMİ 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek , Örencik mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yol açım çalışmasını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Şimşek, "Gölbaşımızı güzelleştirmeye, geliştirmeye, halkımızın her alanda hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz" dedi.

 ALT YAPI ÇALIŞMALARININ ÖNÜ AÇILIYOR 

İmar yollarının açılmasıyla birlikte bölgede yapılacak olan alt yapı çalışmalarının önünün açıldığını ifade ederek “Alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra bölgeye daha çok yatırım gelecek. ” diye konuştu.

 TİTİZLİKLE DEVAM EDECEK 

Alt yapı çalışmaları nedeniyle ekiplerin sorumluluk sahası içinde olan imar yollarını açtığının altını çizen Başkan Şimşek, çalışmaların büyük bir titizlikle devam edeceğini söyledi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ