ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
390,846
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara19/36 ºC
İstanbul23/32 ºC
İzmir22/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bisiklet ve Tablet Hediye Edecek
12 Temmuz 2019 / 14:04
ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ 

Belediyemize ait kültür merkezlerinde devam etmekte olan ‘Yaz Kur’an Kursları’ nı ziyaret eden Belediye Başkanı Ramazan Şimşek; öğrencilerlerle sohbet ederek, kurs hocalarından çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Başkan Şimşek, yaz tatili nedeniyle okulların kapanmasının ardından; Gölbaşı Belediyesi ve İlçe Müftülüğü işbirliğiyle başlatılan ‘Yaz Kur’an Kursları’nda öğrencilerin gelişimlerini görmek ve teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette kursa katılan öğrencilere dondurma da dağıttı.

 Bisiklet ve Tablet Hediye Edecek

Çocuklarla tek tek sohbet ederek, öğrendikleri sure ve duaları dinleyen Şimşek, kurs hocalarından çalışmalar hakkında bilgi alırken; her grupta, hatmini birinci olarak tamamlayan öğrencilere bisiklet ve tablet hediye edeceğini söyledi. 

Güzel Bir Eğitim Alıyorlar

Eğitimin hayatımızdaki öneminin altını çizen Başkan Şimşek, okul eğitiminin yanı sıra, inancımızla ilgili de kendimizi geliştirmemiz gerektiğini söyleyerek: “Yaz tatili süresince çocuklarımızın güzel dinimizi ve ahlaki değerlerimizi öğrenebilmeleri için belediyemizin tüm imkanlarını seferber ettik. Kültür merkezlerimizi ve sosyal tesislerimizi bu amaçla çocuklarımızın hizmetine sunduk. Görüyorum ki, burada güzel bir eğitim alıyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor. Yüce Kitabımızı okumayı öğrenen çocuklarımız, diğer yandan da surelerin Türkçe anlamlarını öğreniyorlar” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ