ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,185
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/32 ºC
İstanbul22/29 ºC
İzmir21/35 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇALIŞKAN PERSONEL’E ÖDÜL
13 Haziran 2019 / 17:10
Personelini daha etkili ve verimli kulanarak hizmet kalitesini artırmak için

ÇALIŞKAN PERSONEL’E ÖDÜL 

Belediye Başkan Ramazan Şimşek, ‘ayın personeli’ olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı belediye meclis toplantısına davet ederek kendisine çeyrek altın hediye etti.

 Personelini daha etkili ve verimli kulanarak hizmet kalitesini artırmak için çeşitli çalışmalar yapan Gölbaşı Belediyesi, sorumluluğunu en iyi biçimde yerine getiren, çalışkanlığıyla mesai arkadaşlarına örnek olan işçilerini ödüllendirme uygulamasını başlattı. 

Gölbaşı halkının belediye hizmetlerinden en güzel şekilde yararlanabilmesi için personelin işini severek ve özveriyle yapması gerektiğine dikkat çeken Başkan Şimşek: “İlçemizi hakettiği hizmetlere kavuşturmak için göreve geldiğimiz kısa süre içinde personelimizi etkili ve verimli biçimde kullanabilme amacıyla çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalardan birisi olan ‘ayın personeli’ uygulamasıyla başarılı işçilerimizi ödüllendirerek, onları teşvik etmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuşarak, ayın personeli olarak belirlenen Cevdet Çolak’ı meclis salonunda katılımcılara takdim ederek, kendisini tebrik etti ve başarısını çeyrek altınla ödüllendirdi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ