ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8583
EURO
7,7757
IMKB
0.00
ALTIN
397,471
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara17/32 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir19/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Bahçeli Gölbaşı na geldi
30 Mart 2019 / 17:35
MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli Gölbaşı na gelerek Cumhur ittifakın seçim merkezini ziyaret etti.

Devlet Bahçeli Gölbaşı na geldi

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli Gölbaşı na gelerek Cumhur ittifakın seçim merkezini ziyaret etti.

Bahçeli partililerle sohbetin ardından çıkışta kısa bir konuşma yaptı. Yerel seçimlerin beka meselesi olduğuna değinen Bahçeli ;Sandığa gidin oyunuzu kullanın. Tercihinizi Cumhur ittifakından yapın. Bunu söylemekteki amaç şudur. Cumhur ittifakını iyi anlamak lazım. Nasıl doğmuştur nasıl gelişmiştir neye hizmet ettiğini anlamak gerekir. Kendi aklımız ve vicdanımızla onayladığımız takdirde büyük millete büyük hizmet sunmuş olacaksınız. 15 Temmuz da oluşmuş bir ittifaktır. 15 Temmuz gecesi darbeye ve felakete dur diyen bir anlayıştır. Ülkenin yönetimine şekil verecek bir anlayışın gelişmesine de neden olmuştur.

Bu seçimde Cumhur ittifakının amaçları doğrultusunda millet iradesi dâhilinde bir kez daha önemli bir destek daha ortaya koyduğun dam2192 da kucaklama imkânını bir kez daha bulmuş olacağız. Bu sebepten bunları unutmamak gerekir. İyi düşünüp, karar vermek gerekir.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin devamı için mecburdur. Çünkü etrafımız ateşle doludur. Ankara Büyükşehir’de Özhaseki Beye gidip mührümüzü vuracağız. Gölbaşı’nda da Şimşek çakıp Ramazan’ı seçeceksiniz. dedi

Devlet Bahçeli nin konuşmaların ardına partililer uğurladı.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ