ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gölbaşı Gölbaşı’ndan yönetilsin demektir
30 Mart 2019 / 10:11
“Gölbaşı ittifakı, Gölbaşı Gölbaşı'ndan yönetilsin demektir'

AKSOY: GÖLBAŞI İTTİFAKI, GÖLBAŞI GÖLBAŞI’NDAN YÖNETİLSİN DEMEKTİR. 

Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, Gölbaşı ittifakının ne anlama geldiği ile ilgili yaptığı açıklamada “Gölbaşı ittifakı, Gölbaşı Gölbaşı’ndan yönetilsin demektir’ dedi.

 “Belediye meclis üyesi aday listemizde deneyim ve birikim sahibi olan ve geçmişte farklı partilerde siyaset yapmış kişiler bulunmaktadır.” Diyen Aksoy sözlerini şöyle sürdürdü:

“AK Parti Gölbaşı ilçe kurucularından Hacı Karagöz, CHP Gölbaşı ilçe başkanlığı yapmış, Ercan Şimşek, Ümit Atak ve MHP ilçe başkanlığı yapmış Selçuk Dağdelener listemizdedir. Yine CHP kökenli Avni Aksu, Hasan Güler, Salih Kara listemizdedir. Geçmişte MHP üyesi ve yöneticiliği yapan başka arkadaşlarımız da yine listemizde yer almışlardır.

Listemiz büyük beğeni toplamış ve farklı partililerin bir araya gelmesi nedeniyle de listemize “Gölbaşı İttifakı” adı verilmiştir. Listemizi böyle adlandıran Gölbaşı halkıdır.

Belediye meclis üyeliğine ithal aday gösterilmesinin her seçim döneminde Gölbaşı halkını rahatsız ettiği bilinen bir gerçektir. İlk kez ortaya çıkan bu tablo halkımızın özlediği ve beklediği bir tablodur. Bu nedenledir ki Gölbaşı ittifakına olan destek artarak devam etmektedir.

MHP ilçe başkanlığı ve belediye başkan yardımcılığı yapmış Kadir Yanık, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış olan Levent Yıldırım ve ülkücü arkadaşlarımız Gölbaşı ittifakının içinde yer almışlardır. Ak Partiden katılımlar olmuştur.

Gölbaşı ittifakına olan katılım ve destekten anlaşılması gereken şudur:

Biz Gölbaşı’nda yaşayanlar olarak artık Gölbaşı’mızın Gölbaşı’ndan yönetilmesini istiyoruz. Belediye’de siyaset yapılmasın. Gölbaşı’nın kaynakları ve bütçesi Gölbaşı için harcansın istiyoruz.

Belediye siyaset değil hizmet etme yeridir, belediye seçimi de kim daha iyi hizmet edecekse onu seçmektir.

Kısaca söylemek gerekirse Gölbaşı ittifakı demek, “Kazanan Gölbaşı olsun,” demektir.

Millet İttifakı’nın İyi Parti Gölbaşı Belediye başkan adayı olarak ben, halkımızın verdiği adla “Gölbaşı ittifakı”nı böyle anlıyorum ve bunun gereğini yerine getireceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.” Dedi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ