ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gölbaşı’nda da %4 öndeyiz
28 Mart 2019 / 22:14
Koray Aydın, seçim çalışmalarını Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde sürdürdü.

Koray Aydın: Ankara’da farkı açıyoruz. Gölbaşı’nda da %4 öndeyiz

Seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı’na ziyarette bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, yaptırdıkları anketlerden bahsederek,  “Gölbaşı’nda %4 öndeyiz.” Dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, seçim çalışmalarını Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde sürdürdü.

"ANKARA'DA FARK AÇILIYOR"

Koray Aydın İYİ Seçim İletişim Merkezi’nde yaptığı açıklamada Ankara'da anketleri yakından takip ettiğini ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde farkın giderek açıldığını söyledi. Ankara için Büyükşehir seçiminin şahsen bittiğini, seçimi Mansur Yavaş'ın kazandığını ifade eden Aydın, "Ankara seçimin sonucu belli. Değişme şansı artık kalmamıştır. Fark kapanacak gibi değildir. Şu an bu farkı da kapatabilecek bir aday gözükmemektedir. Özhaseki'yi bize gönderen Cenab-ı Allah'a şükürler olsun" dedi.

"FİTNE" UYARISI

Yerel seçimlere 3 gün kaldığını ifade eden Koray Aydın iktidar tarafından yapılan suçlamalara tepki gösterdi. Aydın, kullanılan dilin vatandaşlarımızın arasını açmaya dönük bir fitne olduğunu söyledi. "Fitnenin yıktığı devletlerin olduğunu" savunan Koray Aydın, "Kullanılan bu kötü dil sonrası toplumda ayrışma başlar ve kaos olur. Fitnenin yıktığı çok sayıda ülke vardır. Onun için fitneye fırsat vermeyen, bu fitne dilini kullanmayan,  bu iyilik hareketinin bu seçim sürecinde yürütmüş olduğu seçim kampanyasına halkımız büyük bir ilgi gösterdi." dedi.

GÖLBAŞI’NDA %4 ÖNDEYİZ

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği il ve ilçelerdeki izlenimlerini dile getiren Aydın, “Gölbaşı benim önem verdiğim ilçelerden bir tanesi. Yakından takip ediyorum. Hatta gün gün takip ediyorum desem abartılı bir şey söylemiş olmam. Geçen hafta itibariyle en son yaptırdığımız ankette Gölbaşı’nda 4 puan önde olduğumuz gözüküyor. Dolayısıyla bu hafta da bu farkı biraz daha açabilmek, en kötü ihtimalle muhafaza edebilmek üzerine bir çalışma sistematiği oluşturduk. Gölbaşı’nda anketlerde hala kararsız bir kesim çıkıyor. Karasız bir seçmen var ama niyetini söyleyemiyor, kendini saklıyor. Biz kimseyi korkutmadığımıza göre bizden saklamadığı kesin. Bu seçimlerde iktidarın kulağının çekileceğine inanıyorum. Biz insanları bir araya getirebilecek bir dil kullanıyoruz.  Şuanda siyasi alanda var olan ayrıştırıcı, bölücü fitne dilinden Türkiye’nin kurtulması için bir gayret gösteriyoruz.” Dedi.

BEN VERDİĞİM SÖZÜ TUTARIM. GÖLBAŞILILAR İYİ BİLİR.

“Gölbaşı'nda da inşallah Mahmut Aksoy kardeşim seçilecek.” diyen Aydın, “Beni Gölbaşılılar iyi tanır, verdiğim sözleri yaparım. 1999 yılında aday olduğumda verdiğim sözleri 1 ay içerinde gerçekleştirdim. Gölbaşılılar buna şahittir. Bana güveneceklerini de biliyorum. O bakımdan korkusuzca Mahmut Aksoy kardeşimize oy versinler." dedi.

 

Aydın, Gölbaşı ziyaretinde Cemal Gürsel Caddesi’nde ki esnafları da ziyaret ederek, sorunlarını dinledi ve seçmenlerden Mansur Yavaş ve Mahmut Aksoy için destek istedi.

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın  İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan adayı Mahmut Aksoy'a destek vermek üzere gerçekleştirdiği ziyarete İYİ Parti GİK Üyesi Mesut Özarslan, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, Gölbaşı eski belediye başkanlarından Dr. Cevdet Kara, Belediye Meclisi üyesi adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ