ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8533
EURO
7,7488
IMKB
0.00
ALTIN
393,544
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara20/36 ºC
İstanbul22/31 ºC
İzmir23/32 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti den Kaçan Kaçana
28 Mart 2019 / 10:55
İYİ Parti nin ayak sesleri...

AK Parti’den İYİ Parti’ye yoğun katılım Menderes Başkan ve arkadaşları İYİ Parti’de İYİ’ler çığ gibi büyüyor 

Seçimlerde son viraja girilirken İYİ Parti’ye katılımlarda her geçen gün artıyor. Gölbaşı’nın tanınan isimlerinden ve siyasetçilerinden Menderes Yıldız;  ailesi, akrabaları ve çok sayıda yol arkadaşı ile birlikte AK Parti’den ayrılarak İYİ Parti’ye geçti.

Çığ gibi büyüyerek geliyoruz

İYİ Parti Seçim İletişim Merkezi’nde gerçekleştirilen katılım töreninde konuşan Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, ‘Gölbaşı İttifakı çığ gibi büyümeye devam ediyor’ diyerek, “Bugün yine Gölbaşı ittifakına katılan arkadaşlarımız var. Menderes Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Gölbaşı’nı Gölbaşılılar yönetecek, Gölbaşı’nda oturanlar yönetecek. Biz bunun mücadelesini veriyoruz. Buranın toprağını çiğneyen, çamurunu çiğneyen, burada ekmeğini kazanmış, hayatını burada sürdüren insanların, Gölbaşı’nın dertlerini bilen isimlerin söz sahibi olmasını istiyoruz. Bugün yine yüzlerce arkadaşlarımız bizlere katıldı. Büyüyerek çığ gibi geliyoruz. 31 Mart akşamı Gölbaşı İttifakı’nın Gölbaşı’nı yöneteceğine ben kalbimden inanıyorum, sizler  de inanın. Sandıklarımıza, oylarımıza sahip çıkalım. 31 Mart akşamı Martın sonu bahar olacak” dedi.

 

31 Mart’ta Gölbaşı İYİ’lerle zafere ulaşacak

AK Parti’den ayrılarak arkadaşları ile birlikte İYİ Parti’ye geçen Menderes Yıldız da yaptığı açıklamada ‘Ben Mahmut Başkanımıza ve ekibine yürekten inandım. Gölbaşı’nı Gölbaşılarla yönetecek sağlam bir ekip kurdular. Kendilerini tebrik ediyorum. Gölbaşı’nın geleceğini inşa edecek en tecrübeli, hakkı hukuku koruyan inançlı, samimi ve iyi niyetli isimlerle bir arada olmak, bu yürüyüşe destek vermek, İYİ’lere omuz vermek bizim için de bir onurdur. İnşallah 31 Mart sonunda Gölbaşı İYİ’lerle zaferi kutlayacak” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Öztürk ve İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, İYİ Parti’ye katılan Menderes Yıldız ve arkadaşlarına rozetlerini  takarak, ‘Hayırlı Olsun’ temennisinde bulundular. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ