ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8591
EURO
7,7441
IMKB
0.00
ALTIN
397,674
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/31 ºC
İstanbul22/28 ºC
İzmir20/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ALLAH’IN İZNİYLE SEÇİMİ KAZANACAĞIZ!
23 Mart 2019 / 14:02
Seçim kampanyamızı artan bir tempoda götürüyoruz

ALLAH’IN İZNİYLE SEÇİMİ KAZANACAĞIZ!

 İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, seçime sayılı günler kala seçim kampanyasıyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

Seçim kampanyamızı artan bir tempoda götürüyoruz. Sokaktaki görünürlüğümüzü artırarak devam ediyoruz. Özellikle böyle planladık.

Kampanya başlamadan önce oluşturduğumuz stratejimizin doğru olduğu anlaşılıyor. Buna bağlı kalacağız. Kampanyada kullandığımız slogan, broşür, afiş ve diğer araçlar da bu stratejimizin bir parçası. Her şeyi en ince detayına kadar düşünüyoruz.

Adayımız Mahmut Aksoy’un sokak ve toplantı performansı çok iyi. İnsanımız karşısındaki adayın samimiyetini hemen anlıyor. Aday olduğu için mi yoksa gerçekten mi samimi biliyor.

Hemşerileriyle uzun yıllara dayanan sıcak ve samimi ilişkilerin, düğünde, cenazede bulunmanın, bir sorun varsa elinden geleni yapmaya çalışmış olmanın karşılığını alıyor.

Meclis üyesi listemizi Gölbaşı’nda karşılığı olan değerli insanlardan oluşturduk. Ak Parti, CHP ve MHP’de yıllarca siyaset yapmış insanların Gölbaşı için bir araya gelmeleri bize önemli bir avantaj sağladı. Hemşerilerimize bizim Gölbaşı’nı Gölbaşı’ndan yöneteceğimizi göstermiş olduk.

Seçim etkinlik programımızı Gölbaşı’nı ve Gölbaşı siyasetini bilen büyüklerimiz yapıyor. Kadınlarımız ve gençlerimiz çok gayretle çalışıyor.

Seçimi kazanacağımızın işaretlerini sokakta görüyoruz. Bu da beni ve arkadaşlarımı daha motive ediyor. Daha heyecanla ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz.

Allah’ın izniyle seçimi kazanacağız.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ