ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8570
EURO
7,7440
IMKB
0.00
ALTIN
393,678
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara20/36 ºC
İstanbul22/31 ºC
İzmir23/32 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Makam aracı saltanatına son vereceğim”
22 Mart 2019 / 12:37
Seçimi kazanacak ve Gölbaşı'mızın yüzünü güldüreceğiz”

Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Mahmut Aksoy,

 “Gölbaşı’nda oturmayan müdürü çalıştırmayacağım”

“Makam aracı saltanatına son vereceğim”

“Gölbaşı’nın yararına olmayan hiç bir şeye imza atmayacağım.”

“Seçimi kazanacak ve Gölbaşı’mızın yüzünü güldüreceğiz”

 

Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, park fm’e ve TV5’e konuk oldu, projelerini anlattı.

 

Katıldığı radyo programı ve televizyon programında Gölbaşı için hayata geçirmeyi düşündüğü projelerini anlatan Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, “Gölbaşı artık taşra bir kasaba değil, klasik belediyecilik hizmetleri ile yönetilmez” dedi.

 

Makam aracı saltanatına son vereceğim

Aksoy yaptığı açıklamada “Gölbaşı’nı artık büyük düşünenlerin, büyük projeleri olanların ve partileri için değil Gölbaşı için çalışanların yönetmesi gerekiyor.” diyerek,  “Ben nerede iyi bir şey görsem keşke Gölbaşı’nda da olsa diyen bir kişiyim. Gölbaşı’mızın Ankara’da yaşayanlar tarafından dahi bilinmiyor olması beni üzüyor. Gölbaşı’mızı bilinen, tanınan, sözü geçen ve sözü edilen bir şehir yapacağım. Gölbaşı Ankara’nın merkezi olacak. Ankara’nın nabzı Gölbaşı’nda atacak. Başkan olduğumda, kapısı herkese açık bir başkan olacağım. Ayrım gözetmeden hizmet vereceğim. Gölbaşı’nın yararına olmayan hiç bir şeye imza atmayacağım. Hemşerilerimin bir kuruşunu boşa harcamayacağım. İsraf ve gösteriş yapmayacağım, yaptırmayacağım. Makam araçları kiralanmasına ve kullanılmasına son vereceğim. Gölbaşı’nda oturmayan müdür çalıştırmayacağım. Parti siyaseti değil, iş, aş ve hizmet siyaseti yapacağım. Gölbaşı ekonomisinin büyümesini ve iş imkânlarının artmasını sağlayacağım. Gölbaşı’nı masadan yönetmem, koltuğa çakılı kalmam, girişimci ve yatırımcıların gelmesini sağlamak için çalışacağım.” Dedi.

 

Sosyal belediyeciliğin lideri olmuş Gölbaşı istiyorum

Gölbaşı ile ilgili hayallerini de dile getiren Aksoy, “Birlik beraberlik içinde, komşuluk ve insani ilişkiler içinde yaşayan bir Gölbaşı, hoşgörü, saygı dolu bir ortam hayal ediyorum.

Yaşlılarımızın “ben ne olacağım?” korkusu ve “yük oluyorum” duygusu yaşamadığı bir Gölbaşı hayal ediyorum. Kadınlarımızın yükünü hafifletmek hayatlarını kolaylaştırmak istiyorum. Engellilerimiz eve kapanıp kalmasalar hayatın içinde yaşasalar istiyorum. Gençlerimiz için spor, eğlence, eğitim olanaklarını artırmak istiyorum. Çocuklarımız iyi okullarda okusunlar istiyorum. Ömrümüz trafik gürültüsü ve karmaşası içinde geçmesin istiyorum. Her yeri betona boğduk, ben, daha az beton, daha fazla yeşil görmek istiyorum.

Kaldırımlarda engellerle karşılaşmadan yürümek istiyorum. Caddelerimiz, sokaklarımız tertemiz olsun istiyorum. Düzenli ve huzurlu Gölbaşı hayalim var. Bağımlılık ve aile içi şiddetle mücadele etmek istiyorum. Sokak hayvanları sorununa sağlıklı ve güvenli yaşamalarını sağlayarak çözüm bulmak istiyorum. Gölbaşı ekonomisini büyütmek, mahalleye dönüşen köylerimize sahip çıkmak, gençlerimize iş bulmak, esnafımızın daha çok kazanmasını sağlamak istiyorum. Kültürün, sanatın, sosyal hayatın, alışverişin merkezi ve markası olmuş, tanınan, bilinen, sözü edilen, sözü geçen bir Gölbaşı hayalim var. Sosyal belediyeciliğin lideri olmuş, üreten, kazanan, çalışan bir Gölbaşı istiyorum. Bunları yapacağıma ve başaracağıma inanıyorum.” Dedi.

 

Meclis listemizde yıllardır beklenen bir tablo ortaya çıktı

Meclis üyesi aday listesinin Gölbaşı’nda büyük heyecan yarattığını belirten Aksoy, “AK Parti, CHP ve MHP’de yıllarca siyaset yapmış insanların Gölbaşı için bir araya gelmelerini hemşerilerimiz takdirle karşıladılar. Yıllardır beklenen bir tablo ortaya çıktı.  Kampanya iyi gidiyor. Sokağın ilgisi beni çok memnun ediyor. Seçim koordinasyonda tecrübeli büyüklerimiz var, güzel program yapıyorlar. Kadınlarımız ve gençlerimiz çok gayretle çalışıyor. Projelerimiz büyük ilgi gördü ve beğenildi. Gölbaşı’mızın dertlerini ve dermanını bildiğimizi ortaya koymuş olduk. Büyük bütçelerle değil, imeceyle, sevgiyle, samimiyetle, iyi niyetle bir kampanya yapıyoruz. Kazanan samimiyet ve iyi niyet olacak.

Seçimi kazanacak, Gölbaşı’nın yüzünü güldüreceğiz.

Bir seçim stratejimiz var. Bu stratejiye uygun kampanya yapıyoruz. Kampanyada kullandığımız her şeyin birbiriyle uyumu ve hedefi var. Konusunda uzman arkadaşlarla ve profesyonel insanlarla çalışıyoruz.

Gençlerimiz, kadınlarımız, meclis üyelerimizle sahadayız. Çalmadık kapı, sesimizi duyuramadığımız hemşerimiz kalmayacak. Seçimi kazanacağımızın işaretlerini görüyoruz. Bu da beni ve arkadaşlarımı daha motive ediyor. Daha heyecanla ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle seçimi kazanacak ve Gölbaşı’mızın yüzünü güldüreceğiz.” şeklinde konuştu.

 

 

Insallah
Golbl
Once meclis uyelerinebak lartilefine kusunlerietrafina toplamissinbunar partilerine gecmiste ne yararli is yapmislarki bunlafi topladjn.kolzy gelsin
22 Mart 2019 Cuma 14:58
Makam aracı saltanatına son vereceğim”
yasin aydeniz
mahmut başkanım belediyede işe gelmeyen müdürlerin altında makam arabaları var. ilçe başkanlarında belediyenin arabaları var. işe gelmeden maaş alanlar var.belediyenin kafelerinde başkan adayını ağırlamak var. belediyenin 200 milyonda borcu var.
22 Mart 2019 Cuma 12:52
“Gölbaşı’nda oturmayan müdürü çalıştırmayacağım”
yasin aydeniz
mahmut başkanım belediyede işe gelmeyen müdürler var.2 senedir bir bahane ile işe gelmeyen müdürler var. ödüllendirmek içinde belediye başkan yardımcılığı verdiler. allahtan kormayanlar.....
22 Mart 2019 Cuma 12:49
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ