ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
390,846
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara19/36 ºC
İstanbul23/32 ºC
İzmir22/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MOGAN'I BÜYÜK ORANDA TEMİZLEDİK
13 Mart 2019 / 19:19
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı'nda yapılan, projelerin açılışını gerçekleştirdi.
 
MOGAN'I BÜYÜK ORANDA TEMİZLEDİK
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı'nda yapılan, projelerin açılışını gerçekleştirdi.
 
Gölbaşı Karanfil Caddesi'nde Gölbaşılı vatantaşların ve  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 219 eserin açılışı yapıldı.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gölbaşı'ndaki toplu açılış töreninde konuştu. Konuşmasında Beka konusuna değinen Erdoğan, ezanla, milli irade ile sorunu olanların 31 Mart'a kilitlendiğine dikkat çekti.
 
29 KALEM ESER
Son 2 ayda Ankara’daki yedinci mitingimizi Gölbaşı’nda yapıyoruz. Bu güzel ilçemize yaptığımız ziyareti toplu açılış töreni ile bir hizmet şölenine dönüştürelim dedik. Bugün burada toplam bedeli 306 milyon lira olan 29 kalem eser ve hizmetin açılışını yapacağız.
 
MOGAN'I BÜYÜK ORANDA TEMİZLEDİK
İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı’nı hem de Ankara’yı daha da kalkındıracağız. Bugüne kadar 70 milyon TL'lik yatırımla Mogan'ı büyük oranda temizledik. Moganı hem balıklar hem kuşlar hem de buranın vatandaşı için çok daha kalite bir hale getireceğiz. Bunu kim yaptı Çevre ve Şehircilik Bakanı iken Mehmet Özhaseki yaptı. Eğitim yatırımları da şehrimize kazandırdığımız diğer hizmetlerdir.
 
GÖLBAŞI'NA MİLLET BAHÇESİ
Buraya Ankara'nın en güzel millet bahçelerinden birini kuruyoruz.  Eymir Gölü ile birleştirerek Ankara'nın en güzel millet bahçesi olacak. İmrahor’dan başlayıp Mogan’a kadar uzanacak 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Ankara'nın güneyinin çehresini değiştireceğine inandığım bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. 
 
KONYA YOLU
Bugün resmi açılışını yaptığımız eserlerden biri de Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklardır. Belediyemiz gerçekten çok önemli yatırımlara imza attı. Gölbaşı'na bambaşka bir hava katan şehir parkımız, 53 ayrı park, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi toplam 209 proje belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu. Bu vesileyle şimdi burada Fatih kardeşimiz de buraya kadar geldi. Şimdi yeni bir süreç başlayacak Ramazan kardeşimizle. Elele, omuz omuza 18 günümüz var.
 
CHP UZAY İSTASYONUNU KISKANIYOR
Uzay sistemleri ve entegrasyon merkezini Gölbaşı'nda kurduk ve bunu CHP kıskanıyor ne işi var diyor uzay merkezinin. Gölbaşı'nda Cumhur İttifakı kapsamında Ramazan Şimşek kardeşimizi destekliyoruz. Büyükşehirde de Mehmet Özhaseki'yi destekliyoruz.
 
31 MART BEKA SEÇİMİDİR
Türkiye'de her deçim bir beka seçimidir. Biz bunu için 31 Mart'ı beka seçimi olduğunu söylüyoruz. Ülkemizin içinde ne kadar ezanımızla mili iradayle demokrasi ile sorunlu kişi varsa hepsi 31 Mart'a kilitlenmiş durumda. Sizler bu seçimde sadece belediye başkanı seçmeyecek bu ellerini oğuşturanların da planlarını bozacaksınız.
 
HDP İSTİKLAL MARŞI'NI OKUMUYOR
Bunlar İstiklal Marşı'nın düşmanı değil mi? HDP'nin kongresinde İstiklal Marşı okunmuyor hatta yeni yeni sembolik olarak bayrağmızı korkudan koyuyorlar. İşte 31 Mart bunun için bir beka seçimdir.
 
BUNLARIN ASIL DERDİ RABİAMIZDIR
Eğer mesele belediyecilikse bu konuda kimse elimize su dökemez. Bunların derdi belediyeler değil doğrudan doğruya Türkiye'dir.  Bunların asıl derdi Rabiamızdır.  Zillet ittifakı bizim ülkemizi bölme gayretinde. PKK ile iş birliği yapanın Türkiye'nin hayrına bir amacı olamaz. FETÖ ile iş birliği yapanın Türk milletinin hayrına bir kaygısı olamaz. Karanlık ittifaklarının vitrininde ayrı, mahzeninde ayrı pazarlıklar yapanların bu ülke ile ilgili bir derdi olamaz.
 
TOPUNUZ GELİN TOPUNUZ
Ülkemizde Kürdistan var mı?. Buyursun Irak'ın Kuzeyine gitsin. Bu ülke bölünemez. Ne diyor kadın biz sırtımız PKK-PYD'ye dayanık. Biz ne diyoruz peki biz sırtımızı bu aziz millete dayanık. Bunlara göz açtırmayız. Topunuz gelin topunuz. Gabar'da Tendürek'te Kandil'de inlerine girdik. Onlar kaçıyor biz kovalıyoruz.
 
BENİM BİR DUAM VAR... 
Şimdi benim bir duam var... Ya Rab pazara kadar değil mezara kadar bu ittifakı daim eyle. Büyükşehir'de HDP'nin İYİ Parti'in adayı var mı yok. CHP'nin adayı hepsinin ortak adayı. Biz çukur olaylarından sonra bölücü örgütün emri altındaki belediyeleri ellerinden aldık. Bunları şimdi CHP İYİ Parti üzerinden belediye meclislerine sızmaya çalışıyorlar." 
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ