ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,185
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/32 ºC
İstanbul22/29 ºC
İzmir21/36 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Balalılardan Aksoy’a tam destek
11 Mart 2019 / 17:08
Mahmut Aksoy Gölbaşı için bir şans

Balalılardan Aksoy’a tam destek

İYİ Parti Bala Belediye Başkan Adayı Necati Deli ve Balalılar, İYİ Parti Gölbaşı Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Kalabalık bir ekiple Millet İttifakı Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy’a destek ziyaretinde bulunan Balalılar, Gölbaşı’nın Mahmut Aksoy ile güzel ve güneşli günlere ulaşacağına inançlarının tam olduğunu dile getirdiler.

Mahmut Aksoy Gölbaşı için bir şans

İYİ Parti Bala Belediye Başkan Adayı Necati Deli, Gölbaşı’nın önemli bir üretim potansiyeline sahip olduğunu ve birçok yöresel değeri içinde barındırdığını söyleyerek, “Başkan adayımız, kardeşim Mahmut Aksoy’un projelerini yakından takip ediyorum. Projeleri sanata, kültüre, üretime yönelik. Bu Gölbaşı için büyük bir şans. Gölbaşılılar kardeşlerimizin bu şansı iyi değerlendireceğini düşünüyorum. Adil, hakkı, hukuku bilen bir başkanınız var. Ekmeğimizi bölüp paylaştığımız, ayrıştırmayan, ötekileştirmeyen iyi belediyecilik anlayışının hâkim olduğu güzel günler hayal ettik. Bizler Türkiye İYİ günlere ulaşsın diye yola çıktık. Bu yolda da emin adımlarla ilerliyoruz. Mahmut Başkanımız da Gölbaşı’nın o sıcak, samimi kültürünü yeniden yeşertecek. 31 Mart’ta Türkiye’nin birçok il ve ilçesine olduğu gibi Bala ve Gölbaşı’na da bahar gelecek. O güzel ve güneşli günler çok uzakta değil.” Dedi.

Üreteceğiz. Mutfaktaki yangını söndüreceğiz

Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy da İYİ Parti Bala Belediye Başkan Adayı Necati Deli ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek,  “Sayın başkanımızın da dediği gibi bizler adil, haklıyı koruyan, üretime önem veren bir yöneticilik anlayışı ile yola çıktık. Şükürler olsun, bize inanıp yanımızda duranlar gün geçtikçe daha da artıyor. Sahaya çıktığımızda vatandaşların sıkıntılarını dinliyoruz, mutfaktaki yangının ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Bizler istiyoruz ki bu mutfakta ki yangın sönsün artık. O yüzden tüketen değil, üreten belediyecilik anlayışına hâkimiz. Projelerimiz de hep bu yönde. Zaten İYİ belediyecilik demek üreten belediyecilik demek. Bunu Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Bala’da da Gölbaşı’nda da hayata geçireceğiz.” Dedi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ