ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8560
EURO
7,7581
IMKB
0.00
ALTIN
398,940
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara14/32 ºC
İstanbul19/24 ºC
İzmir20/34 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mahmut Aksoy, projelerini açıklıyor
02 Mart 2019 / 11:16
proje tanıtım toplantısı yapacak.

Mahmut Aksoy, projelerini açıklıyor

Millet İttifakı Gölbaşı adayı Mahmut Aksoy, 2 Mart 2019 Cumartesi günü proje tanıtım toplantısı yapacak.

Gölbaşı için yapmak istediği projelerini tanıtmak amacıyla bir kitapçık ve videolar hazırlatan Millet İttifakı Gölbaşı adayı Mahmut Aksoy, 2 Mart 2019 Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde proje tanıtım toplantısı yapacak.

3 HEDEF 30 PROJE sloganıyla yapılacak tanıtım toplantısında sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir Gölbaşı ve bu üç hedefe ulaşmak için yapılacak 30 proje anlatılacak.

Cumartesi günü yapılacak olan tanıtım toplantısı ile ilgili olarak Millet ittifakı Gölbaşı Belediye Başkan adayı Mahmut Aksoy tanıtımını yapacağı 3 HEDEF 30 PROJE ile ilgili şu bilgileri verdi:

Sağlıklı Gölbaşı için, vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha kolay yararlanması, sağlıklarını korumak, hastalıkları önlemek için, denetime, temizliğe ve hijyene önem vererek, güvenli ve sağlıklı gıda yemelerini sağlamak için projeler var.

Varlıklı Gölbaşı için, ilçedeki iş imkânlarının artması, esnafın daha çok kazanması, yatırımcıların Gölbaşı’na çekilmesi yoluyla Gölbaşı ekonomisinin büyümesini sağlanacak. Üniversite öğrencilerini, çevre siteler ve Park Eymir sakinlerini, Ankaralıları, doğa sporları, su sporları ve fotoğrafçılık tutkunlarını Gölbaşı’na çekerek, Gölbaşı’nı Ankara’nın merkezi ve Mogan Gölünü de incisi yapacak projeler hazırlandı.

Huzurlu Gölbaşı için, trafik karmaşasına son vermek, güvenlik ve emniyet içinde yaşamak, suça ve suçluya zemin hazırlayan ortamları yok etmek amaçlanıyor.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ