ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,185
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/32 ºC
İstanbul22/29 ºC
İzmir21/35 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ PARTİYE KATILDILAR.
23 Şubat 2019 / 11:43
Gittikçe büyüyorlar…..!

İYİ PARTİYE KATILDILAR. Gittikçe büyüyorlar…..!

AK Parti'den istifa eden meclis üyesi Hacı Mehmet Karagöz kalabalık bir grupla İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ne yürüyerek İYİ Parti’ye katıldı.

İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy, H. Mehmet Karagöz’ün partiye katılımdan duyduğu memnuniyeti belirterek şunları söyledi;

“Hacı Mehmet Karagöz’ün ve İbrahim Gülhan’ın yanımıza gelmesi ile birlikte Gölbaşı’nda Gölbaşı ittifakını oluşturmuş bulunarak kendilerine hoş geldiniz diyorum. Çıktığımız bu yolda iki arkadaşımızla birlikte büyük bir güç kazandık. Omuz omuza inşallah İYİ’lerin Gölbaşı’nda iktidarına şahit olacağız. Büyük destekleri ile yanımıza gelen H.Mehmet Karagöz ile birlikte Gölbaşı Belediyesi’ni yöneteceğiz. Ben şunun sözünü veriyorum, sizlerle birlikte Gölbaşı’nı hak ettiği yere götüreceğiz. Mehmet kardeşimizin dürüstlüğünden, temizliğinden, Gölbaşı sevdasından ve İbrahim kardeşimin de aynı duygularla hareket ettiğini biliyorum ve inanıyorum” diyerek uzun yıllar birlikte siyaset yapmanın onurunu yaşayacağını belirtti.

İYİ Parti'nin 3. Sıradan meclis üyesi adayı olan H.Mehmet Karagöz ise “Beni onurlandırdınız, yükümü aldınız” diyerek başladığı konuşmasına şunları söyledi; “Hep birlikte dosyamızı verdik. Herkese bu yüzden teşekkür ederim. Biz inşallah Mahmut Başkan ile beraber Gölbaşı’nı sizlerin oyları ile alacağız buna inanıyoruz. Büyükşehirde de Mansur Başkanla alacağız. Gölbaşı için elimizden geleni yapacağız. Bir takım eksikliklerden dolayı AK Parti'den istifa ettim. Mahmut Başkan ile belediyeyi aldığımızda en iyi şekilde yöneteceğimize inanıyorum” dedi.

İYİ Parti’ye katılan Karagöz’e İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Öztürk tarafından rozet takıldı.

Açıklamaların ardından hep birlikte toplu fotoğraf çekildi.  

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ