ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara18/36 ºC
İstanbul23/30 ºC
İzmir24/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kimsenin ekmeği ile oynanmayacak
30 Ocak 2019 / 14:15
Gündeme dair konulara değinirken basın mensupların sorularını da cevapladı.

Kimsenin ekmeği ile oynanmayacak

Millet ittifakının ortak adayı Mahmut Aksoy yerel basınla kahvaltıda buluştu. Gündeme dair konulara değinirken basın mensupların sorularını da cevapladı.

“Biz geldiğimizde kimsenin ekmeği  ile oynanmayacak.” Diyen başkan adayı Aksoy “Müdürlerimizin tamamı Gölbaşı nda   oturacak ”ifadeleri kullandı.

Başkan adayı AKSOY; Gölbaşı’mızı daha temiz, daha yeşil, daha aydınlık ve daha güzel yapacak, kadınlarımızın, yaşlıların, engellilerin hayatını kolaylaştıracak projelerimiz var.Gölbaşı’nı trafik karmaşasından kurtaracak, suçlardan ve kazalardan arındıracak projelerimiz var.

Ancak bana göre Gölbaşı’nın en önemli sorunu işsizlik,  pahalılık ve geçim sıkıntısıdır. Gölbaşı ekonomisini büyütmek, Gölbaşı’na ve Gölbaşılının cebine giren para miktarını artırmak ve iş imkânları yaratmak birinci görevim olacak.

Gölbaşı’nın hem çevresi ile hem de Ankara ile arasındaki kopukluğu gidereceğim. Gölbaşı’nın kaynakları ve bütçesini Gölbaşı ve Gölbaşılı için harcayacağım. Gölbaşı’nın parasının Gölbaşı’nda kalmasını sağlayacağım.

Gölbaşı’nda üretilen, satılan, bulunan ve yapılan hiçbir şeyi ve hizmeti dışarıdan aldırmayacağım. Üniversite öğrencileriyle Gölbaşı arasındaki kopukluğu gidereceğim.

Belediye bütçesiyle israf ve gösteriş yapmayacağım yaptırmayacağım.

Bu göl bize Allah’ın bir lütfudur. Buradan faydalanmak buranın ilçemize daha çok para bırakmasını sağlamamız gerekiyor, burayı cazibe merkezi haline getirecek projelerimiz var.

Kimsenin ekmeği ile oynanmayacak

Belediye çalışanları kardeşlerim şundan emin olsun ben kimsenin ekmeğiyle oynamam. İkincisi, Belediye’de siyaset yapmam yaptırmam, belediyeyi partiden yönetmem, yönettirmem. Hemşerilerimizin işlerini zorlaştırmayız, kolaylaştırırız.

Belediyede siyaset olmayacak

Bu bir genel seçim değil, hükümet meselesi, devlet meselesi, beka meselesi değil. Gölbaşı’nı kim iyi yönetir, onun seçimini yapıyoruz. Partisi için değil, Gölbaşı için çalışacak adaylara oy verirsek Gölbaşı kazanır.

Bu bir genel seçim değil, hükümet meselesi, devlet meselesi, beka meselesi değil. Gölbaşı’nı kim iyi yönetir, onun seçimini yapıyoruz. Partisi için değil, Gölbaşı için çalışacak adaylara oy verirsek Gölbaşı kazanır. Bana oy versin vermesin herkesin başkanı olacağım. Sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir Gölbaşı istiyorum Gölbaşı kazansın, Gölbaşılı kazansın istiyorum. Ankara’nın incisi Gölbaşı olsun istiyorum. Daha temiz, daha yeşil ve daha güzel bir Gölbaşı istiyorum.

Belediyenin gelirlerini artıracağını söyleyen Aksoy göreve gelmesi halinde makam araçlarının sayısının düşürüleceğini ifade ederken, birim müdürlerinin de Gölbaşı’nda oturacağını söyledi.

Listede ithal aday olmayacak Listelere ilişkinde konuşan Aksoy ‘Listede ithal aday olacak mı?” sorusuna ise “Listemizde Gölbaşı’nı tanımayan bilmeyen ithal adaylar  olmayacak. Biz CHP ilçe başkanımızla birlikte akılcı bir liste oluşturacağız” dedi.

 

Parti siyaseti değil, iş ve aş için, hizmet yapmak için adayım. Ne yapacağımızı, ne zaman yapacağımızı, nasıl yapacağımızı biliyoruz. Ekibimiz ve projelerimiz hazır.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ