ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara18/35 ºC
İstanbul23/30 ºC
İzmir24/38 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Millet ittifakı seçim startı verdi
29 Ocak 2019 / 17:40
Karaca ilçe başkanlığında millet ittifakı hakkında basın açıklaması yaptı

Millet ittifakı seçim startı verdi

Gölbaşı İlçe Başkanı İbrahim Karaca ilçe başkanlığında millet ittifakı hakkında basın açıklaması yaptı.

Gölbaşı İlçe Başkanı Av. İbrahim Karaca millet ittifakı hakkında bir basın toplantısı düzenledi. İlçe Binasında geçekleştirilen basın açıklamasına CHP aday adayı olarak çıkan Bülent Elikesik ve partililer katıldı.

Karaca yaptığı açıklama da şunları kaydetti; “Millet ittifakı görüşmeleri neticesinde CHP Genel Merkezi ve İYİ Parti Genel Merkezi arasında yapılan mutabakata göre Gölbaşımızda Millet İttifakının temsilcisi İYİ Parti olarak belirlenmiştir. Bu karar resmi olarak dün itibari ile tarafımıza bildirilmiş olup, bu nedenle de basın açıklaması yapmaktayız” dedi.

Yapılan millet ittifakına saygı duyduklarını belirten İlçe Başkanı Av.Karaca; “CHP Genel Merkezi ve İYİ Parti Genel Merkezi arasında imzalanan bu protokole saygımız sonsuzdur. Gelinen bu aşamada CHP ve İYİ Parti yaşanılabilir bir Gölbaşı, Ankara ve Türkiye için bir araya gelmiştir” diyerek Millet İttifakı adayı Mahmut Aksoy’a ve Büyükşehir Adayı Mansur Yavaş’a başarılar diledi.

“Ortak akılla yönetilecek mutlu ve huzurlu bir Gölbaşı ve Ankara için mücadelemiz devam edecektir” diyen Karaca sözlerine aday adaylığı için mücadele edenlere de teşekkür ederek, Gölbaşı ve Ankara’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Basının sorularını yanıtlayan A.İbrahim Karaca ortak liste çıkıp çıkmayacağı konusunda şunları söyledi;

“Henüz bu konu hakkında görüşmeler devam etmedir. Protokole yansıyan bir durum söz konusu değil. 19 Şubat’a kadar zaman var. Gelişmelerden kamuoyunun da bilgisi olacaktır” şeklinde yanıtladı.  

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ