ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,033
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara19/36 ºC
İstanbul23/32 ºC
İzmir22/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Merakla beklenen isim aday adayı oldu
12 Kasım 2018 / 11:03
Belediye başkanlığına adaylık başvurusunda bulunacak-mı?

 

Merakla beklenen isim aday adayı oldu

Belediye başkanlığına  adaylık başvurusunda bulunacak-mı? Diye merak edilen isimlerden Namık Kemal Doğan adaylık başvurusunda bulundu.

Gölbaşı nda uzun yıllar siyasetin içinde olan ve 2011 yılından bu güne kadar Ak parti de siyaset yapan Namık Kemal Doğan ın belediye başkan adaylığı için başvuru yapacak-mı? Diye merak ediliyordu.

Tabanın teveccühü  başkan adaylığı müracaatımıza vesile oldu

Gölbaşı’nın duayen siyasetçilerinden Namık Kemal Doğan Gölbaşı Belediye Başkanlığı’na talip oldu. Yapılacak olan 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat dosyasını Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanlığı’na teslim eden Doğan; “tabanın teveccühü, yılların vermiş olduğu hizmet aşkı isteği başkan adaylığı müracaatımıza vesile oldu” dedi.

Kim aday olursa olsun yola devam

Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanlığı binasına kalabalık bir grupla yürüyerek gelen Namık Kemal Doğan adaylık müracaat dosyasını Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan’a teslim etti. AK Parti’de siyaset yapmaya başladığı 2011 yılından bu zamana kadar 3 dönem AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanlığı yaptığını belirterek; “Gölbaşı Belediyesi, belediye olduğu günden bu zamana kadar, Ak Partimizin iktidarında aldığı hizmetler kadar, hizmet alamadı. Mevcut arkadaşlarımızla beraber katkıda bulunduk ve bulunmaya da devam edeceğiz. Gölün temizliği ve Konya Yolu’nun alta alınması tüm yerel seçim belediye başkan adaylarını öncelikli projesi idi. Bu iki proje de AK Parti iktidarı döneminde çözüldü, yapımı başladı devam ediyor. AK Partide siyaset yapmaya başladığımız günden bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürümeye ve memleketimiz için yapılacak her hizmette yanında olmaya devam ettik. Önemli olan AK Partimizin 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde yerelde iktidar olmasıdır. Kim aday olursa olsun o arkadaşla birlikte katkı koymaya devam edeceğiz. Aday adayı olan tüm arkadaşlar bizim arkadaşlarımızdır. Biz tabanın teveccühü, yılların verdiği bölgemize hizmet aşkı ve tabandan aldığımız güçle adaylık müracaatında bulunmaya karar verdik.” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ