ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,8926
EURO
6,5369
IMKB
0.00
ALTIN
295,184
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-6/2 ºC
İstanbul2/7 ºC
İzmir1/10 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÖLBAŞI’NDA MORAL DEPOLADILAR
10 Ekim 2018 / 13:32
AY YILDIZLI EKİP GÖLBAŞI'NDA MORAL DEPOLADI

AY YILDIZLI EKİP GÖLBAŞI’NDA MORAL DEPOLADI

Bayan Halter  Milli Takımı Polanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası ve Türkmenistan'da yapılacak Dünya Şampiyonası öncesi Şehir Parkı ve Mogan Gölü'nde moral depoladı.

Bayan Halter  Milli Takımı sporcu ve antrenörleri Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Yemeğe Başkan Duruay'ın yanı sıra Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Milli Takımlar’dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Atak ve Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Hayati Çal  da katıldı.

Avrupa ve Dünya Şampiyonası öncesi Gölbaşı’nda stres atan Ay yıldızlı ekip Ankara’nın incisi Mogan Gölü’nde tekne turu yaptı.Bayan halterciler ayrıca Gölbaşı Şehir Parkı’nı gezerek, Mogan ve Eymir Gölleri’ni aynı anda gören Şehir Parkı’nın 44 metrelik dönme dolabına binmeyi de ihmal etmediler.

04_600x400.20181010133436..jpg

“YENİ MADALYALAR BEKLİYORUZ”

Zorlu şampiyona öncesi ay yıldızlı kafileyi ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Duruay, “Halter de elde ettiği başarılarla bizleri madalyalara alıştıran milli takımımızdan yeni madalyalar bekliyoruz.Milli takımımıza Polanya ve Türkmenistan’da yapacağı müsabakalarda başarılar diliyorum”dedi.

Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar ise “Ay yıldızl ekibimizi Ankara’nın incisi Gölbaşı’nda ağırlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve şahsında bütün Gölbaşılılara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Bayan Halter takımımız inşallah Polanya ve Türkmenistan’dan çok sayıda madalya ile dönecektir”dedi

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ