ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
391,772
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara18/36 ºC
İstanbul23/30 ºC
İzmir24/38 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konya yoluna yeni üst geçit yapılıyor
20 Eylül 2018 / 11:35
Ayrıca yol çalışması sırasında, vatandaşların yol geçişini rahatlatmak amacıyla yeni üst geçitin temellerinin atıldığı görüldü.

Konya yoluna yeni üst geçit yapılıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan,Gölbaşı’nın iki yakasını bir araya getiren “Konya Yolu Alt Geçit Projesi” şantiye alanında incelemelerde bulundu.

Yol çalışmasının gidişatı  hakkında  bilgi alan Bakan Turhan’a, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Karayaolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür,Gölbaşı AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan da  eşlik etti.

Proje alanını gezen heyet daha sonra proje hakkında Karayolları ve firma yetkililerinin hazırladığı projenin sunumu izledi. Bakan, Turhan projenin hem Gölbaşı hem de Ankara için önemine dikkat çekerek “proje en kısa zamanda tamamlanacak” dedi

Yeni Üst Geçit Kuruluyor

Ayrıca yol çalışması sırasında, vatandaşların yol geçişini rahatlatmak amacıyla yeni üst geçitin temellerinin atıldığı görüldü. Konuya ilişkin açıklama yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  “Vatandaşlarımızın karşıdan karşıya rahat geçmesi için yeni üst geçitin imalatı yapılıyor, en kısa süre de montajı yapılacak.” dedi

02[1]_600x337.20180920113635..jpg

 “Trafik Hızlı Ve Güvenli Akacak”

Konya Yolu alt geçit çalışması   hakkında konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Gölbaşılıların yıllardır beklediği, Gölbaşı’nın iki yakasını bir araya getirecek Konya Yolu Alt geçit projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Projemiz tamamlandığında Gölbaşı’na güzel bir çehre ve alan kazandırmış olacak. En önemlisi de trafik daha hızlı ve güvenli bir şekilde akacak.Şehir içerisindeki ticari faaliyetlerler artacak. Eskiden Konya Yolu olarak kullandığımız kısım yeşil alan ve otopark olacak. Bu şekilde Gölbaşımızın otopark sıkıntısını da büyük bir oranla çözmüş olacağız.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Vur abalıya
Vatandaş
Fatih başkan vur gölbaşılının sırtına nasıl olsa yeni köprünün parası senin cebinden çıkmıyor.illede gazetelere manşet oluncamı aklınız başınıza geldi.
20 Eylül 2018 Perşembe 20:04
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ