ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
390,846
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara19/36 ºC
İstanbul23/32 ºC
İzmir22/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gürsel Demirci ile devam…
17 Eylül 2018 / 11:25
Gölbaşı İlçesi Koruma Geliştirme ve Turizm Derneği GÖL-DER 10. olağan genel kurulunu yaptı.

Gürsel Demirci ile devam…

Gölbaşı İlçesi Koruma Geliştirme ve Turizm Derneği GÖL-DER 10. olağan genel kurulunu yaptı.

Divan Başkanlığını İsa Ömercan’ın yaptığı genel kurulda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündem maddeleri ve faaliyet raporları okunmasıyla devam etti.

41703337_10156558063359326_977057772250071040_n.jpg

Gürsel Demirci genel kurulda yapmış olduğu konuşmada şunları kaydetti;

Ortak amacımız Gölbaşı’na hizmet etmek

“2 dönemdir GÖL-DER’in başkanlığını yapma fırsatım oldu. Bu sürede bana yarımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma, dostlarıma teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır Gölbaşı’nda ikamet ediyoruz. 51 yıldır Gölbaşı’ndayız. Gölbaşı’nın dününü çok iyi hatırlıyorum. Gölbaşı’ndan Ankara’ya insanların giderken çift ayakkabı götürdüklerini, biri çamur olunca diğerini kullandıklarını biliyoruz. Gölbaşı büyük mesafe aldı. Gölbaşı’nın geçmişten bugüne göreve gelen belediye başkanları büyük hizmetlerde bulunmuştur. Şuanda Gölbaşı yaklaşık 136 bin civarında bir nüfusa sahip. Sıkıntılar çok, problemler çok ama dernek olarak bunları yaptırma gibi bir yetkimiz yok. Sadece görüşlerimizi, önerilerimizi dost meclislerinde veya toplantılarda gündeme getiririz. Takip ederiz. Derneklerin hiçbir yaptırım gücü yok. Burada bizim ortak amacı Gölbaşı’na hizmet etmektir.

Son 3 yıldır büyük projeler hayata geçirildi

Gölbaşı’nda son 3 yıldır gerçekten büyük projeler hayata geçirildi. Bu projelerin hayata geçirilmesinde bizden önce ki yönetim kurulu ciddi derecede gayret sarf etmiştir. Konya Yolu, Mogan Gölü temizliği, devlet hastanesi ve diğer projelerde, sevgi çiçeğinin koruma altına alınmasında ciddi derecede çalışmalar oldu.

Gölbaşı küçük bir yer. Yarın sokağa çıktığımızda bir birimizin yüzüne bakacağız. Kalp kırmaya, insanları incitmeye, sosyal medya üzerinden yazmaya çizmeye gerek yok. Kimin kimle ne derdi, sıkıntısı varsa medeni insanlar gibi çıksın karşısına dobra dobra konuşsun. Sosyal medya delikanlılığı ayağa düşürdü. Buna bizi üzüyor. İnsanları eleştirmek çok kolay, ama önce kendimize bakmalıyız. Biz ne kadar doğruyuz diye. Yapıcı olmak, uzlaştırıcı olmak her zaman topluma katkı sağlar.

Konuşmaların ardından açık oylamaya geçildi. Genel kurula katılan 39 üyeden 34 oy alan Gürsel Demirci yeniden GÖL-DER’in Başkanı seçildi.

GÖL-DER Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı:

Başkan: Gürsel Demirci

Başkan Yardımcısı: Murat Karakurt

Sekreter: Ayşe Üngör

Muhasip:  Saim Bayraktar

Üyeler: Cafer Uzuntaş, Ali Durhan, Hatice Demirci

 

 

 

Yedek Liste; Özgür Sağlam, İbrahim Öztürk, Hüseyin Çakmak, Hüseyin Erdoğan, Turan Can, Engin Çelik, Hakan Beker

Denetim Kurulu Asıl Liste: Mehmet Aktay (Başkan), Nusret Akpınar (Üye), Mustafa Erdoğan(Üye)

Denetim Kurulu Yedek Liste: Ziya Özkan, Çiğdem Şirin, Hacı Murat Tosun

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ