ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8651
EURO
7,7192
IMKB
0.00
ALTIN
390,846
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara19/36 ºC
İstanbul23/32 ºC
İzmir22/37 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
En Güzel Cevabı O Verdi…..
11 Eylül 2018 / 12:49
boş beyinlere en güzel cevabı GÖL-DER Başkanı Gürsel Demirci verdi.

Boş Beyinlere En Güzel Cevabı O Verdi…..

Her önüne gelen basına çamur attığı bir dönemde bazı kendi bilmez boş beyinlere  en güzel cevabı GÖL-DER Başkanı Gürsel Demirci verdi.

Sosyal medyada basına                İÇİ BOŞ BASIN  diye hitap eden boş beyinlilere en güzel cevabı GÖL-DER Başkanı Gürsel Demirci verdi. Demirci yaptığı açıklamada yerel basın hakkında özellikle sosyal medya üzerinden yorumda bulunanlara cevap verdi.

Demirci açıklamasında şunları kaydetti;

8 Eylül tarihinde yapmış olduğum basın açıklamasında sosyal medya üzerinden şahıslara ve kurumları eleştirmenin doğu olmadığını belirtmiştim. Ne yazık ki son birkaç gün içinde bazı arkadaşların şahıslara ve kurumlara bu yolla sataştıkları görülmektedir. Toplum içinde, gezdiği yerde sadece eleştirip katkı sağlamayan bazı şahısların maalesef daha ileri giderek soğuk, sıcak demeden Gölbaşı’nın kahrını çeken değerli basın mensuplarına “İçi boş basın” ithamında bulunması talihsiz ve bir o kadar da üzücü olmuştur. İleri de siyaset düşünen bir takım şahısların nerede, ne zaman, nasıl konuşacaklarını tartıp ondan sonra ithamda bulunmalarını öneririz. Siyaset yapmak istediğinizde işte o zaman o sizin beğenmediğiniz “içi boş basın” olmayacak.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ