ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8154
EURO
7,5651
IMKB
0.00
ALTIN
377,540
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara7/16 ºC
İstanbul14/20 ºC
İzmir12/22 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Herkes görevini bilsin…
10 Eylül 2018 / 12:11
GÖL-DER başkanı Gürsel Demirci ,Siyasetçiler ve STK'lara HERKES GÖREVİNİ BİLSİN diyerek seslendi.

Herkes görevini bilsin…

GÖL-DER başkanı Gürsel Demirci ,Siyasetçiler ve STK’lara HERKES GÖREVİNİ BİLSİN diyerek seslendi.

14 Eylül’de yapılacak olan GÖL-DER Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Gürsel Demirci yeniden başkanlığa aday olacağını açıkladı.

Göreve geldikleri günden bugüne kadar barıştan, dostluktan ve saygıdan yana olduklarını belirten Demirci, "Gölbaşı’nda gerçekleştirilen birçok projeye GÖL-DER’in katkısı olmuştur" dedi.

Demirci yaptığı açıklamada şunları kaydetti; Asli görevimiz Gölbaşı’na katkı sağlamak

14 Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda GÖL-DER Başkanlığına yeniden adayım. Göreve geldiğimiz 2014 yılından itibaren Gölbaşı’nda ki misyonumuz barıştan, dostluktan ve saygıdan yana oldu. Gölbaşı’nda ne yazık ki sorumluluk almak sürekli eleştirilmek için hazır olmak demektir. Sık sık Gölbaşı’nda ki bazı olaylara GÖL-DER üzerinden göndermeler olmuştur. GÖL-DER tartışma ortamına çekilmek istenmiştir. Sosyal aktiviteler düzenlemediğimiz için eleştirenler olmuştur. Dernek olarak asli görevimiz Gölbaşı’nın kalkınmasına katkı sağlamaktır.

Projelerde GÖL-DER’in katkısı var…

Bizi eleştirenlerin bilmediği bir şey var. Şuanda Gölbaşı’nda hayata geçirilen büyük projelere GÖL-DER’in katkı sağladığını ve sürekli takipçisi olduğunu görmek istemediler. Bizi sürekli tartışma ortamına çekmeye çalıştılar. Girmedik, eksiklikleri yanlışları her zaman ikili diyaloglar ile çözmeye çalıştık. Kişileri kurumları yıpratmak ve karalamak için arkadan konuşmadık. Hep yapıcı ve uzlaşmacı olduk. Çünkü biz Gölbaşı’nın geçmişini biliyoruz.

Katkı sağlamaya devam edeceğiz

Geldiğimiz noktayı yeterli görmüyoruz. Gölbaşı’nı daha ileri taşımak için Gölbaşı’na katma değer sağlayan bütün çalışmalara katkı sağlamaya, sahip çıkmaya ve proje üretmeye bunları yetkililer ile yüz yüze görüşmeye devam edeceğiz.

Görev alanlarını bilsinler

Sosyal medya üzerinden kurumları ve şahısları eleştirmeyeceğiz. Eleştirenlere de yanlış yaptıklarını belirtmek isterim. Siyasetçiler ve STK’lar görev alanlarını bilsin. Çalışmalarını o şekilde sürdürsün.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ