ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
0.00
ALTIN
397,950
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara15/31 ºC
İstanbul20/26 ºC
İzmir20/34 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘AMARİ’ GÖLBAŞI’NDA KAMP YAPACAK
17 Ağustos 2018 / 10:41
FİLİSTİN EKİBİ 'AMARİ' GÖLBAŞI'NDA KAMP YAPACAK

FİLİSTİN EKİBİ ‘AMARİ’ GÖLBAŞI’NDA KAMP YAPACAK

Filistin Futbol Federosyonu’na bağlı Amari Gençlik Kulubü profosyonel futbol takımı, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın daveti ile Gölbaşı’na geldi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Hayati Çal’ın karşıladığı Ameri Gençlik Kulubü,  Gölbaşı Spor tesislerini gezerek antreman sahasında incelemelerde bulundu. Ayrıca Gölbaşı’nı gezen  kulüp yönetimi ve sporcular daha sonra  Mogan Gölü’nde tekne turu yaptı.

Filistin Ekibinden Duruay’a Teşekkür

15-25  Ağustos tarihlerine kadar Gölbaşı Belediyesi Spor tesislerinde antranman yapacak olan Amari Gençlik Kulubü ekibi, Türk takımları ile hazırlık karşılaşması yapmak istiyor. Ameri Kulubü teknik direktörü Ahmet Hilo, “Gölbaşı’na bizleri davet eden, misafirperverliklerini bizlerden esirgemeyen, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a  ve Türk halkına bizlere bu imkanları sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Gölbaşı’nda geçireceğimiz kamp  döneminde verimli bir çalışma geçireceğimizi ve başarılı sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” dedi.

“Filistin’e Desteğimizi Her Fırsatta Vurguluyoruz”

Ameri Gençlik Kulübüne ekibine ev sahipiliği yapan Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hayati Çal ise “Ameri Gençlik Kulubü’nü Gölbaşı’nda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Böyle bir ev sahipliği ile  Türkiye'nin Filistinli kardeşlerimizin yanında en büyük destekçisi olduğunu vurguluyoruz.Umarım Amari Gençlik Kulübü Gölbaşı’nda etkili bir kamp dönemi geçirir” şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ