ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8154
EURO
7,5651
IMKB
0.00
ALTIN
377,540
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara7/16 ºC
İstanbul14/20 ºC
İzmir12/22 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ
04 Temmuz 2018 / 13:52
GÖLBAŞI BELEDİYESi YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ

GÖLBAŞI BELEDİYESi YAZ SPOR OKULLARINA YOĞUN İLGİ

Gölbaşı Belediyesi tarafından, çocukların yaz tatilini verimli geçirmeleri amacıyla düzenlenen yaz spor okullarına yoğun  ilgi gösterildi.

Her yıl jimnastik, voleybol, hentbol, basketbol, güreş , tekvando gibi dallarda bir çok sporcu yetiştiren, yine sporun birçok branşında yerel ve ulusal ölçekte önemli başarılar elde eden Gölbaşı Belediye Spor Kulübü, bu yıl ki yaz okullarında da yeni yıldızlarını yetiştiriyor.

Gölbaşı Belediye Spor Kulübü yaz spor okullarında, Pazartesi Çarşamba, Cuma günleri olmak üzere hafta da üç gün lisanslı atrönörler eşliğinde öğrencilere eğitim veriliyor.2, 5 ay sürmesi planlanan yaz okulları, Gölbaşı Spor tesislerinin yanı sıra  Bezirhane Mahallesi ve Toki’de de devam ediyor.

DURUAY: “TÜM GENÇLERİMİZİ YAZ OKULLARINA BEKLİYORUZ”

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Gölbaşılı gençlerimizin yaz okullarımıza gösterdiği ,ilgiden dolayı oldukça memnunuz. Amacımız gençlerimizi  yaz  spor okullarımıza  teşvik ederek   yaz tatilinde,spor yapmalarını, ayrıca öğrencilerin yaz aylarında,keyifli eğlenceli ve fiziksel gelişmeleri açısından,verimli bir dönem geçirmelerini,sağlamaktır “dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ