ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8125
EURO
7,5605
IMKB
0.00
ALTIN
379,423
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara9/22 ºC
İstanbul14/23 ºC
İzmir14/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni sanayi bölgesi kurulacak
02 Temmuz 2018 / 12:06
Eski sanayi bölgesi ticari alan oldu. AVM bile yapılacak. Dükkan sahipleri büyük kazanç sağlaması bekleniliyor

BAŞKAN DURUAY’DAN GÖLBAŞI SANAYİCİLER GENEL KURULUNDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Başkan Duruay Sanayi genel kurulunda sanayicilere müjdeyi verdi.Eski sanayi bölgesi ticari alan oldu. AVM bile yapılacak. Dükkan sahipleri büyük kazanç sağlaması bekleniliyor.

Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi  genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurula, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Sanayiciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Aktay, Kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  Gölbaşı Sanayiciler Kooperatifi Genel Kurul toplantısında sanayi esnafına seslendi. Duruay konuşmasında, “Sanayi esnafımızın her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Sanayi esnafımızın emeğini ve alın terini boşa çıkarmamak için belediye olarak üzerimize düşen bütün görevleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 15 yıldır “yeşil alan” olarak gözüken sanayi sitemiz ilk defa yoğun çalışmalarımız neticesinde ‘ticari alan’ olarak kayıtlara geçmiştir” dedi. Duruay  sanayi esnafına “imar Barışı” kapsamında iskan belgelerini  alabileceklerini söyledi.

“Yeni Sanayi Bölgesi Kurulurken Hiçbir Esnafımız Mağdur Edilmeyecek

Genel Kurul toplantısında yeni sanayi bölgesi için çalışmaların devam ettiğini ifade eden Duruay, “ Hiçbir sanayi esnafının mağdur edilmeden yeni sanayi bölgesine geçilecek. Mülk sahipleri ve ustalarımız bu durumdan oldukça karlı çıkacak “ dedi. Duruay  toplantıda ayrıca, yeni sanayi  bölgesine geçileceği zaman sanayi esnafına yönelik olarak Sanayi Bakanlığı’nın alt yapı ve kredi desteğinin olabileceğini ifade etti. Duruay ,” Yeni sanayi bölgemizin kurulacağı alanda emsal değerlerin yükselmesi ile birlikte büyük bir nüfus artışı olacaktır.Bu durum esnafımızın yüzünü güldürecektir” dedi.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ