ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8128
EURO
7,5343
IMKB
0.00
ALTIN
377,189
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara7/16 ºC
İstanbul14/19 ºC
İzmir12/22 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ Parti’den köylere ziyaret
30 Mayıs 2018 / 12:35
“İYİ'ler her yerde olacak”

İYİ Parti’den köylere ziyaret 

24 Haziran seçimlerine bir aydan kısa bir süre kala partiler çalışmalarına da hız verdi. Siyasi Partiler ve milletvekili adayları bir güne birçok etkinlik sığdırarak seçmenden destek istiyor.

Seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nın bugünkü durağı köyler oldu.

Ankara Milletvekili adayları Yetkin Öztürk ile İhsan Koçak’ın katılığı ziyarette, İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Konya yolu üzerinde bulunan köyleri ziyaret ederek, seçmenden destek istedi

İYİ Parti heyeti köylerde esnaflar ve köy kahvelerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek hem köylülerin sorunlarını dinledi hem de İyi Parti’nin amaç ve hedeflerini aktardı.

İYİ Parti Milletvekili adayları köylülerin ve çiftçilerin sıkıntılarını bildiklerini dile getirerek, bu sorunlara merhem olmaya geldiklerini ifade ettiler.

“İYİ’ler her yerde olacak”

Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy da yaptığı açıklamada ‘İYİ’ler her yerde olacak’ diyerek, “Türkiye genelinde olduğu gibi Gölbaşı’nda da seçim startını verdik. Bugün köylerimize ziyarette bulunduk. Zaman kısa ama biz bu kısa zaman diliminde tüm vatandaşlarımızla bir araya gelerek, hem sıkıntılarını dinliyor hem de sorunlara nasıl çözüm bulacağımızı anlatıyoruz. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bir değişime ihtiyaç var. Bunu hissediyoruz. İnşallah 24 Haziran’da Türkiye’nin üzerine güneş doğacak. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde İYİ Parti’ye ciddi bir teveccüh var. Bu bizi çok mutlu ediyor. İYİ Parti Türkiye’ye İYİ gelecek. Bizler buna inanıyor ve daha aydınlık bir Türkiye için çaba sarf ediyoruz.” dedi. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ