ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,393
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/22 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir14/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Esnafımızın yüzünü güldürecek
09 Mayıs 2018 / 10:31
BAŞKAN DURUAY ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DURUAY ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşılı esnafları ziyaret etmeye, dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinleme  ve onlarla istişare ederek çözüm bulmak adına esnaf ziyaretlerini sürdüren Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Karanfil ve Cemal Gürsel Caddeleri’ndeki esnafları  ziyaret etti.Başkan Duruay’ın esnaf ziyaretlerine AK Parti ilçe Başkanı Selim Akceylan’da eşlik etti. Duruay esnaf ziyaretinde, göreve geldiklerinden bu tarafa yapılan çalışmaları anlattı, devam eden projelerin gidişatı hakkında bilgi verdi.

Başkan Duruay , “Esnaflarımız  için üzerime düşen görevi yapma adına onları her fırsatta ziyaret ediyoruz. Yapılan hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulunarak hangi alanlarda ne tür hizmetlerinin olabileceği kapsamında bilgi alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.

“Konya Yolu Projesi Esnafımızın Yüzünü Güldürecek”

Başkan Duruay esnaf ziyaretinde Gölbaşılıların yıllardır beklediği Gölbaşı’nın iki yakasını bir araya getirecek  ‘Konya Yolu’nun Alta Alınması’ projesinin gidişatı hakkında bilgi verdi.Konya yolunun alta alınması projesinin Gölbaşı’na ekonomik olarak büyük kazanç sağlayacağına dikkat çeken Duruay, “Konya Yolu Projesi iki yakamızı birleştirerek,iki yaka arasındaki ekonomik sürkülasyonu canlı tutacak dolayısı ile bu durum esnafımızın yüzünü güldürecek.”dedi.

 3_600x400.20180509103329..jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ