ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,9170
EURO
6,5590
IMKB
0.00
ALTIN
296,936
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-6/4 ºC
İstanbul1/7 ºC
İzmir0/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çalmadık kapı, ulaşmadık seçmen kalmayacak.
06 Mayıs 2018 / 14:47
Gölbaşı Ak Parti teşkilatı seçim çalışmalarına basın mensupları ile bir araya gelerek başlattı.

Çalmadık kapı, ulaşmadık seçmen kalmayacak.

Gölbaşı Ak Parti teşkilatı  seçim çalışmalarına basın mensupları ile bir araya gelerek başlattı.

Yerel basın ile sabah kahvaltısında bir araya gelen Ak Parti teşkilatı ve Belediye başkanı Fatih Duruay 24 Haziran erken genel seçim çalışmaları ve seçim stratejileri hakkında bilgi verdiler.

Gölbaşı AK Parti İlçe Teşkilatı seçim startını verdi. Temayül yoklaması öncesi basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelen ilçe teşkilat yöneticileri, 24 Haziran erken genel seçim çalışmaları ve seçim stratejileri hakkında bilgi verdiler.

AK Parti iktidarını 24 Haziran seçimlerinin galibi yapacağız

İlçe Başkanı Selim Akceylan "Bugün itibarı ile yapılacak temayül  yoklaması sonrası 24 Haziran seçim hazırlıklarımız tamam. Seçim Koordinasyon Merkezimizi oluşturduk. Şimdilik 4 adet seçim bürosu yeri belirledik ve tefrişatları sonrası açılışlarını yapacağız. Çalmadık kapı, ulaşmadık seçmen, derdini dinlemediğimiz kimse kalmayacak. Yeni sistemin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olacak olan Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarını 24 Haziran seçimlerinin galibi yapacağız." dedi.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay'da 24 Haziran seçimlerinin vatana ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.

Oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Başkanı Serkan Akdoğan " Şeçim çalışmalarımız başlamıştır. Tüm arkadaşlarımı 24 Haziran seçimine kadar yoğun bir program bekliyor. Önderliğimizde yapılacak seçim çalışmaları neticesinde başarılı sonuç alacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı ve AK Parti'yi de iktidar yapacağız." dedi.

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ