ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,9355
EURO
6,5867
IMKB
0.00
ALTIN
297,244
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara-6/2 ºC
İstanbul1/4 ºC
İzmir0/7 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OYACALI ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLDÜ…
27 Nisan 2018 / 20:14
Proje yönetmeni Öznur Çeliköz bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

OYACALI ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLDÜ… 

   Ana Fikir Eğitim Derneği nin desteklediği Birleblebişekeri Kreşi nin projesi olan Kardeş Köy/Mahalle Projesi kapsamında Oyaca İlkokulu'ndaki etkinlik öğrencilere yönelik tiyatro gösterimi ile başladı. 

Proje yönetmeni Öznur Çeliköz bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

  Oyaca İlkokul ve Ortaokulu’nda Çocuklara oyunlu iletişim etkinliği Yrd.Doç Deniz Acaray tarafından gerçekleştirilirken, Halk Eğitim Merkezi Ebru Öğreticisi Mine Ünal çocuklara ebru sanatı nın nasıl yapıldığını gösterdi. Eğitimci Ümit Selçuk, Emekli Cumhuriyet Savcısı Selahattin Çataklı ve Sosyal Gazeteci Bayram Türkmez organizasyona yardımcı oldu.

  Ayrıca Birleblebisekeri Kreşi ögrencileri tarafindan, Oyaca'daki ihtiyacı olan öğrenciler için hazırlanan hediyeler dağıtıldı...

  Proje yönetmeni Eğitim Uzmanı Öznur Çeliköz,  bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirterek, “önceliğimiz, bu etkinliğin yapılmasını isteyen okul yöneticileri ve muhtarların talepleri olacaktır. Gölbaşı’nda Sivil Toplum Örgütü olarak Eğitim alanında yapacağımız çalışmalarla çocuklar ve yetişkinler bilinçlendirmeye yönelik çalışmaların yanısıra sosyal ve kültürel bağları güçlendirmektir.”dedi.

    Oyaca’da yetişkinlere yönelik etkinlikte 2 gün önce yapılmıştı. Etkinlikte İletişim konulu seminer, Gölbaşı Belediyesi Engelli THM Korosu ve İlçe Jandarma Komutanlığının düğünlerde silah atılmasının sakıncalarını anlatan görsel sunum gerçekleştirilmişti.

    Öznur Çeliköz, “Proje tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak gerçekleştirildiğini belirterek, destek veren Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan’a, Belediye Başkanı Fatih Duruay’a, İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Murat Kuyucu’ya, Oyaca Karakol Komutanı Erdem Erden’e, Okul Müdürü Ugur Kara’ya teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ