ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,8109
EURO
7,4186
IMKB
0.00
ALTIN
378,922
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/22 ºC
İstanbul11/18 ºC
İzmir14/28 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AFRİNE KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ
20 Nisan 2018 / 17:45
GÖLBAŞI'NDAN AFRİNE KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

GÖLBAŞI’NDAN AFRİNE KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

Gölbaşı Belediyesi  tarafından güvenlik güçlerimize ve Afrin halkına ulaştırılmak üzere  bir tır dolusu gıda, giyim  ve insani yardım malzemesi Gölbaşın’dan yola çıktı.

Afrin’de görev yapan güvenlik güçlerimize ve Afrin halkına ulaştırılmak üzere Hatay’a gönderilen yardım tırı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve AK Parti İlçe Başkanı Selim Akceylan tarafından uğurlandı. Hatay’a ulaşan insani yardım tırı Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Yılmaz ve Gölbaşı Belediye Meclis üyelerinden oluşan bir heyet tarafından karşılandı.

DURUAY “ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN İSTİYORUZ”

Yardım tırı hakkında değerlendirmelerde bulunan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Kardeşlik Köprüsü Yardım TIR'ı olarak adlandırdığımız ve içerisinde  bir tır dolusu gıda ,giyim  ve insani yardım malzemesi olan yardım tırını Gölbaşımızdan uğurladık. İnşallah gönderdiğimiz yardım malzemeleri Afrin’de destan yazan güvenlik güçlerimize ve Afrin Halkına ulaşacak. Gönderilen tırın güvenlik güçlerimize ve bölge halkına hem moral olmasını hem de ihtiyaçlarını bir nebze olsa da gidereceğini düşürünüyoruz.Çorbada tuzumuz olsun istyoruz” şeklinde ifadelerde bulundu.

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ