ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7478
EURO
6,3289
IMKB
0.00
ALTIN
271,236
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara8/21 ºC
İstanbul13/21 ºC
İzmir11/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
insanlığın umudunu yeşerten kadınların
08 Mart 2018 / 11:08
BAŞKAN DURUAY'DAN 8 MART KADINLAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN DURUAY’DAN 8 MART KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Gölbaşı Belediye Başkan’ı  Fatih Duruay 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile yazılı bir mesaj yayınladı. Duruay mesajında "Fedakarlıkları, emekleri, sevgileri,merhametleriyle ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten, kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum." ifadesini kullandı.

Duruay mesajında: “Peygamber Efendimiz, ‘Cennet anaların ayağının altındadır buyurmuştur’. Bizler bu anlayış ve kültür dairesi içerisinde yetişmiş  milletiz.Kadına her zaman hak ettiği değeri veren, bir milletin evlatlarıyız.Günümüzde de iş dünyasından, siyasete ve ekonomiye kadar hayatın her alanında başarılı çalışmalara imza atan kadınlar, ülkemize umut ve güven vermektedir. Ne yazık ki bizim değerler dünyamızdan nasibini almamış kişiler tarafından “kadına şiddet” uyguladıklarını yazılı ve görsel medyadan takip ediyoruz. Kadına yönelik her türlü şiddeti ve kötü muameliyi kınıyoruz.” dedi

Açıklmasında Gölbaşı Belediyesi’nin kadınlara yönelik çalışmalarına da dikkat  çeken Duruay: “Belediyemiz olarak Kadınlarımızın sosyalleşmesi ve hoş vakit geçerbilmesine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Kadınlarımızın hayat şartlarını daha da iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz.2018 yılı içerisinde hizmete açacağımız Eymir Aile Yaşam Merkezi ve Mevlana Spor Merkezi’de kadınlara yönelik yaptığımız alanlarla Gölbaşı’nda bu konuda önemli bir açığı dolduruyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ