ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,7181
EURO
6,3006
IMKB
0.00
ALTIN
275,496
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara10/27 ºC
İstanbul18/27 ºC
İzmir17/30 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İYİ Patinin ilk ilçe başkanı Mahmut Aksoy
12 Şubat 2018 / 11:11
Kurucu başkan ilçe başkanı seçildi.

İYİ Patinin ilk ilçe başkanı Mahmut Aksoy

İYİ Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığının 1. Olağan Kongresi Salıncak Kafe de partililerin katılımıyla gerçekleşti. Kurucu başkan ilçe başkanı seçildi.

Kapımız açık, ışığımız yanık, çayımız hazır

Kongrede açılış konuşmasını yapan Başkan Aksoy, kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, “İlçe binasının açılışında da söylediğim gibi kapımız açık, ışığımız yanık, çayımız hazır. Türkiye’nin iyiliği için çalışıyoruz. Kurullarımız düzenli toplanıyor. Hem ülkemizde, hem de Gölbaşımızda olan biteni yakından takip ediyoruz. Halkımızın ve ilçemizin her meselesi ile ilgileniyor, bize ulaşan şikâyetlerin takibini yapıyoruz. Kuruluşlarıyla, mahalli basınla ilişkiler kurmaya özen gösteriyor ve önem veriyoruz. Gölbaşımızın her noktasını çalışma alanımız kabul ederek hangi partiye mensup olursa olsun, herkese her yerde görüşlerimizi anlatıyoruz.

_dsc0016_450x299_600x399.jpg

Gördüğümüz ilgi ve alakanın bize güç verdiğini, şevkimizi artırdığını özellikle belirtmek istiyorum. Gölbaşı demek Türkiye’nin özeti demektir. Ülkemizde hangi sorunlar varsa Gölbaşı’nda da o sorunlar vardır. Türkiye ne arıyorsa, Gölbaşı da onu arıyor. Türkiye huzur arıyor, refah arıyor, adalet arıyor. İYİ Parti bu anlayışın neticesidir. İYİ Parti daralan, bunalan ve endişe içinde yaşayan halkımızın bulduğu çarenin adıdır.

İYİ Parti aynı zamanda bir cesurlar hareketidir. Ülkemizi yönetenler, devlet gücünü ve imkânlarını kullanarak, her yaptıklarının, her söylediklerinin, her düşündüklerinin doğru olduğunu zorla kabul ettirmek istiyorlar. Kendilerinden olmayan hiç kimseye, hiçbir görüşe hayat hakkı tanımıyorlar. Hiçbir muhalif sese ve tavra tahammül edemiyorlar.

İYİ Parti cesurların partisidir. “Biz, bir kişinin ve bir partinin iyiliği için değil, Türkiye’nin iyiliği için yola çıktık” diyen Aksoy; “Ülkemiz için, milletimiz için iyi olanın peşindeyiz. Sadece ve sadece Türkiye’nin iyiliğini istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokratik, laik yapısı ve bütünlüğüyle sorunu olmayan, Cumhuriyetimizin kuruluş ilkeleri ve milletimizin değerlerinde birleşen herkesi iyilerin evine davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

iyi-parti-(60)_600x400.jpg

Salıncak kafede gerçekleşen kongreye Sözcü Gazetesi Yazarı ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ayşe Sucu, 15 Temmuz Gazisi ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Fatih Eryılmaz, İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Dilşat Erdil, Bayburt Milletvekili Karabey Kadri Karaoğlu, siyasi parti temsilcileri ve partililer katıldı.

iyi-parti-(31)(1)_600x400.jpg

 

Yönetim kurulu üyeleri

İlçe Başkanı Mahmut Aksoy

Aysel Eser

Aysemin  M.Karaşen

Aynur Sara

 Çetin Akliman

 Erdoğan Gülhan

 Ercan Kör

 Ergün Günyüzü

 Erhan Öztürk

Fatma Türkay

 Güçlü Emre Özgür

 Güzide Uygur

 Hakan Aydın

 Harun Özcan

 Havva Eldekçi

 Hilmi Ulubey

 İlim Özden

 Kayhan Demir

 Lilya Sabir Kürüm

Mehmet Öztürk

 Mehmet Söğütdelen

 Murat Metin

 Nurettin Özuzuma

 Oktay Aldemir

 Osman Tutar

Ömer Aşkın

Ömürden Işık

 Özden Sel

Saniye Çiftçi

 Serdar Şentürk

 Serkan Ergün

 Yahya Ünal

 Yüksel Kozan

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ