ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,8968
EURO
6,5021
IMKB
0.00
ALTIN
280,939
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara12/27 ºC
İstanbul17/22 ºC
İzmir15/26 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN FATİH DURUAY ÇOCUKLARLA BULUŞTU
29 Ocak 2018 / 16:40
Gölbaşı Belediye Başkan'ı Fatih Duruay,Gölbaşı Belediyesi'nin yarı yıl tatili nedeniyle Cumhuriyet Spor Salon'un da düzenlediği çocuk şenliğine katıldı.

BAŞKAN FATİH DURUAY ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay,Gölbaşı Belediyesi'nin yarı yıl tatili nedeniyle Cumhuriyet Spor Salon'un da düzenlediği çocuk şenliğine katıldı.

Gölbaşı Belediyesi Başkan’ı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyesi'nin yarı yıl tatilinde çocuklara karne hediyesi olarak düzenlediği çocuk şenliğini ziyaret etti.Şenlikte Türk İslam kültürünün en önemli sanatlarından olan 'ebru' ile tanışan çocukların ‘Ebru’ çalışmalarından oluşan sergiyi gezdi.Çocukların Ebru çalışmalarını dikkatle izleyen Duruay: “Binlerce yıllık kültürümüzün güzide sanatlarından olan ebru sanatımızla buluşan yavrularımızın çalışmalarını görmek bize mutluluk veriyor.Çocuklarımız burada hem kültürümüzle tanışıyor, hemde okul döneminin yoğun stresini atıyor” dedi.Ebru atölyesinin yanında, Palyaço, ilizyon, kukla gösterileri, ateşbaz, jonglör, sahne şovları, karikatürist, maskot ve bando gösterilerinin de sergilendiği şenlik renkli anlara ev sahipliği yaptı. Tüm çocukların ücretsiz olarak katıldığı şenlik Cumhuriyet Kapalı Spor Salon’un da 31 Ocak’a kadar devam edecek.

2+.jpg

3+.jpg

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
POSTA LİSTESİ